Новая услуга "Аналитика"

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
В системе "Мой киевстар" для бизнес клиентов появилась новая закладка - "Аналитика", при попытке узнать, что это, отправляет в раздел "Услуги и акции", где предлагается бесплатно активировать услугу "Аналитика", правда, с абонплатой 35 грн. У кого-то есть информация по этому поводу? В ЦОА буду звонить завтра, сегодня день какой-то напряженный... ;)
 

Андрей

Простой статус
Реєстрація
28.12.07
Місто
Кременчуг
Телефон
iPhone 4S
Там будет возможность формировать отчеты по номерам и лицевым счетам, по типам звонков, направлениям и времени, ну и по стоимостям. Вообщем статистика.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Там будет возможность формировать отчеты по номерам и лицевым счетам, по типам звонков, направлениям и времени, ну и по стоимостям. Вообщем статистика.

То ксть то, что сейчас бесплатно в разделе отчеты, будет за 35 грн.? блин, жалко, а то такие удобные отчеты....

Ладно, придется в Excele извращаться с детализацией
 

Андрей

Простой статус
Реєстрація
28.12.07
Місто
Кременчуг
Телефон
iPhone 4S
Я сам еще не разобрался. Та инфа по словам оператора.
 
Реєстрація
27.03.08
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Note 5 64gb
хотелось бы услышать наших координаторов:)
 

DAMPSoid

Мультикоординатор
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
Нокия N80
Та я сам координатор ;) Нету инфы, оператору лень звонить

Шановний Координаторе!

Повідомляємо Вам, що у системі «Мій Київстар» доступний новий розділ «Аналітика», який дозволяє Вам проводити комплексний аналіз витрат по організації, а саме:
° задавати допустиму помісячну суму витрат на послуги мобільного зв’язку для кожного працівника організації на рік та щомісячно контролювати перевищення цієї суми;
° переглядати, хто саме із працівників Вашої організації перевищив встановлений ліміт витрат та у якому місяці;
° формувати різноманітні звіти з урахуванням потреб організації. Наприклад, звіт «Витрати по тарифних планах» дозволить Вам дізнатися про тарифні плани, які є найбільш витратними для Вашої організації; звіт «Особисті і службові виклики по номерах» надасть можливість переглядати звіти про витрати на дзвінки, що здійснювались працівниками в особистих та службових цілях;
° переглядати динаміку витрат на мобільний зв'язок у поточному місяці, який ще не закінчився.
° Ви можете не лише отримувати стандартні звіти, а і формувати власні звіти самостійно, вказуючи потрібні параметри звітів: час здійснення дзвінка, тип дзвінка, його тривалість тощо. Наприклад, Ви можете визначити абонентські номери, по яким нарахування за вересень-грудень 2008 року перевищили 210 грн, але не досягли 535 грн;
° створювати власні шаблони звітів та надавати доступ своїм колегам до цих шаблонів;
° переглядати існуючі структури Вашої організації, порівнювати їх за різні періоди та відстежувати зміни у структурах.


Завдяки розділу «Аналітика» у Вас є можливість під одним логіном і паролем управляти декількома організаціями, тобто декількома ЄДРПОУ!

Подробнее>>
 
  • Like
Реакції: Saab
Зверху