Національний план нумерації України

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
debugger, что позвонить в США я должен набрать 001... или +1...
Но я ж набираю +38001... (380 — код Украины, для выхода на международную не хватает ещё нуля — +38001 и какой смысл давать выход на международную, если перед этим выходили туда).
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Кроме международного формата есть и внутренний, в нём будет набрано 001. Код должен давать возможность набора в обоих форматах.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Вот поэтому код сети не может состоять из нуля в начале кода. Я как про внутренний формат забыл.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Ви неправі. Кількість IoT пристроїв зростає. З розвитком 5ж ще більше буде потреб, хіба Маск всіх пересадить на Старлінк :)
Для них окремий код з довгими номерами.
Як це ущільнити?... Це ж не спектр перерозподілити, уявіть обсяг задачі.
Перш за все, поки нема сенсу.
А технічно, здається, не так складно: кожному оператору виділяється по 1 (чи 2-3) першій цифрі в спільному коді, в номерах абонентів перша цифра відкидається і замінюється цією. Якщо виникає колізія, тобто у кількох абонентів одного оператора решта цифр однакова, то змінюємо ще якусь. Всіх абонентів ставимо перед фактом, повідомляємо їм новий номер.
У 3 карликових операторів кращі часи позаду, тому щільність номерів, що використовуються, невелика. Проблема може бути хіба з срібними-золотими, де за красу номера вже заплатили.
Колись давно так UMC перемістило абонентів «Джинсу» у новий код.
Та й стаціонарні часто перетасовують при зміні АТС. Саме після такої зміни номера, що перейшов від діда з бабою у спадок, його і зважилися вимкнути років 5 тому.
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
А технічно, здається, не так складно: кожному оператору виділяється по 1 (чи 2-3) першій цифрі в спільному коді, в номерах абонентів перша цифра відкидається і замінюється цією. Якщо виникає колізія, тобто у кількох абонентів одного оператора решта цифр однакова, то змінюємо ще якусь. Всіх абонентів ставимо перед фактом, повідомляємо їм новий номер.
Для чого це все?
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Всім змінити номери, оператори всім розішлють смс про те, що у всіх у країні змінились номери і все, ніхто нікому не дзвонить, бо не знає нового номера. Щоб не було плутанини - у всіх номерів один код і двадцять вісім цифр у номері.
Мета досягнута, плутанини з кодами більше не буде :apl:
 

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
Всім змінити номери, оператори всім розішлють смс про те, що у всіх у країні змінились номери і все, ніхто нікому не дзвонить, бо не знає нового номера. Щоб не було плутанини - у всіх номерів один код і двадцять вісім цифр у номері.
Мета досягнута, плутанини з кодами більше не буде :apl:
хиба таке можливо?
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Всім змінити номери, оператори всім розішлють смс про те, що у всіх у країні змінились номери і все, ніхто нікому не дзвонить, бо не знає нового номера. Щоб не було плутанини - у всіх номерів один код і двадцять вісім цифр у номері.
Мета досягнута, плутанини з кодами більше не буде :apl:
Можна подавати резюме в Мінцифру, впроваджувати єЗв'язок.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Офіційно прийняли:
що там змінилось? не зрозуміла
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
  • Збереження чинного 9-значного формату номерів мереж мобільного зв’язку та збільшення місткості цих мереж до 10 млн номерів шляхом зняття обмежень з використання цифр «0» та «1» як перших цифр абонентських номерів.
Лол. А оператори вже років 10 як використовують 0 і 1 на початку номерів і ні сном ні духом, що так не можна було :ROFLMAO:
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
  • Збереження чинного 9-значного формату номерів мереж мобільного зв’язку та збільшення місткості цих мереж до 10 млн номерів шляхом зняття обмежень з використання цифр «0» та «1» як перших цифр абонентських номерів.
Лол. А оператори вже років 10 як використовують 0 і 1 на початку номерів і ні сном ні духом, що так не можна було :ROFLMAO:
Так це тільки мобільні. А наприклад миколаївські стаціонарні завжди були мінімум 051-2.
Я ніколи не бачив міського номера типу (051)128-38-48.
Плюс ще раніше було обмеження, що 8 це вихід на міжміську зону, тому і стаціонарного номера (051)840-50-60 не існувало.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Сам код 051.
1700058059292.png
Просто цифру 2 видали для міста. Теоретично я з стаціонарного міг би набрати 671-23-45 і подзвонити в Нову Одесу.
Якщо не помиляюсь, то в Одесі фактично 7-значні номери типу (048)237-62-82 та (048)7643-643 (а наші миколаївські 6-значні, тому і використовують цифру 2).
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Просто цифру 2 видали для міста.
Це майже завжди для шестизначних обл. центрів.
Теоретично я з стаціонарного міг би набрати 671-23-45 і подзвонити в Нову Одесу.
Ні, через 8-2-67-12345 (не знаю, чи лишили і як змінили цей формат без 8). Або через повний код 8-051-67-12345.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Ну раніше так і було: 8-267, зараз 0-267. Хоча можливо, що раніше можна було набирати 8-051-67 навіть з домашнього.
Зараз же київський стаціонарний код 44 став для мене дуже небажаним: з нього постійно якийсь "лохотрон" дзвонить.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Так це тільки мобільні.

  • Збереження чинного 9-значного формату номерів мереж мобільного зв’язку та збільшення місткості цих мереж до 10 млн номерів шляхом зняття обмежень з використання цифр «0» та «1» як перших цифр абонентських номерів.
 
Зверху