Комарі

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Друзі шукають де оселитися в Київській області і одним з ключових критеріїв є кількість комарів.
Мене це теж завжди цікавило, вирішв запитати. Взагалі не розумію від чого це залежить, зараз живу в приватному секторі, біля дикого озера під Вінницею - комарів нема взагалі. Батьки в Бориспільскому районі кажуть жопа, заїдають, не можна ввечері на вулицю вийти. Спостерігаю це місце де батьки вже багато років - і ніяких висновків зробити не можу. Раніше їх було багато, бо поряд заливні луги, коли їх заливали було погано, коли ні - нормально. Зараз вже нічого не заливають, а все одно то жопа як цього року, то нормально, пару років тому аж запам'ятався той сезон. Був впевнений, що справа виключно у водоймах, але знову ні, сам попадав під чорні хмари в лісі в кущах, за кілометри від водойм.
То ж де немає (мало) комарів біля Києва? Від чого це залежить? Чи можна якось це контролюівати? Бригаду людей найняти з оприскувачами наприклад?
 
  • Dislike
Реакції: xnyl
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Друзі шукають де оселитися в Київській області і одним з ключових критеріїв є кількість комарів.
Мене це теж завжди цікавило, вирішв запитати. Взагалі не розумію від чого це залежить, зараз живу в приватному секторі, біля дикого озера під Вінницею - комарів нема взагалі. Батьки в Бориспільскому районі кажуть жопа, заїдають, не можна ввечері на вулицю вийти. Спостерігаю це місце де батьки вже багато років - і ніяких висновків зробити не можу. Раніше їх було багато, бо поряд заливні луги, коли їх заливали було погано, коли ні - нормально. Зараз вже нічого не заливають, а все одно то жопа як цього року, то нормально, пару років тому аж запам'ятався той сезон. Був впевнений, що справа виключно у водоймах, але знову ні, сам попадав під чорні хмари в лісі в кущах, за кілометри від водойм.
То ж де немає (мало) комарів біля Києва? Від чого це залежить? Чи можна якось це контролюівати? Бригаду людей найняти з оприскувачами наприклад?
Заведіть жабок :)
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Обычно комары в низинах, где сквозняка нет, часто застаивается туман, на покос травы забивают болт. Так же если водоемы не чищены, застой воды и мало рыбы. Тогда комаров можно будет грести совковой лопатой( из УФ ловушки).
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Обычно комары в низинах, где сквозняка нет, часто застаивается туман, на покос травы забивают болт. Так же если водоемы не чищены, застой воды и мало рыбы. Тогда комаров можно будет грести совковой лопатой( из УФ ловушки).
Я жил в горловке в шахтёрском посёлке, где нету никакой речки или озера. В хрущёвке, посреди посёлка, где кругом асфальт, терриконы, пыльные дороги и перекатиполе по степи катаются... Так вот - комары просто ЗАДОЛБАЛИ! Там небыло НИЧЕГО из того что перечислял ты, но комаров было до бебени матери. Вот откуда ублюдки, а? 🤦‍♂️ 🤦‍♂️:unsure:
Хотя о чём это?... Место то какое...
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Ще один фактор - висота відносно моря, чим вище - тим менше комарів.
Вінниця - 280м, Бровари - 108м.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Добре, як ти серйозно, розкажи як заводять антикомариних жабок. Де їх розплідники, скільки жабок треба поселити на 6 соток по науці, щоб позбутися комарів, чи треба їх привязувати до дерев, щоб працювали як ППО, може кейси успішні.

Якщо серйозно, логічно все ж таки, що вода важлива, там справді низини, може застоюватись, треба обирати місцевість повише.
А про траву - який в цих тварюк радіус дії? Тобто на якому віддаленні їх треба знищити(викосити траву, потравити дустом) щоб їх поменшало?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Добре, як ти серйозно, розкажи як заводять антикомариних жабок. Де їх розплідники, скільки жабок треба поселити на 6 соток по науці, щоб позбутися комарів, чи треба їх привязувати до дерев, щоб працювали як ППО, може кейси успішні.

Якщо серйозно, логічно все ж таки, що вода важлива, там справді низини, може застоюватись, треба обирати місцевість повише.
А про траву - який в цих тварюк радіус дії? Тобто на якому віддаленні їх треба знищити(викосити траву, потравити дустом) щоб їх поменшало?
Природа - це екосистема, в якій живі організми або мирно співіснують, або є частиною харчового ланцюжка. Так і з цими комарями-жабками-зміями/лелеками, тут є цікава стаття щодо профілактики.

У друзів на Полтавщині з цим були страшні трабли: ставочок внизу, на пагорбі хатина і періодично багато трави було некошеної. Тут навіть вітер не помагав, бо ці кровопивці ховалися в траві. Після покосу трави вітер став здувати комарів, їх стали з'їдати ті же жабки ну й так далі.

Так саме й у батьків на півночі Донеччини: як тільки очистиш город від будяків, то стає вільніше й комарів стає менше.

Хімією я би не користувався, особливо, якщо є діти. Якщо локально треба діяти, то можна придбати електронну пастку від комарів, вдягати браслети на руки та на ноги, запалювати антикомарині свічки.

Подивися, що за сила
над водою угорі
довгоногих,
довгоносих,
тонкокрилих
комарів!

День і ніч співають сміло,
від зорі і до зорі,
довгоногі,
довгоносі,
тонкокрилі
комарі.

Вийшли жаби полювати,
комарів лихих ганяти.
Скік та скік! —
комарик зник...
Другий, третій —
на язик!

Наловили комарів,
почали веселий спів:
— Квок-квок!
Кум-кум!
Кумо-кумо,
де твій кум?
Так і кумкають старі
цілу ніч у куширі.
А над річкою вгорі
все танцюють комарі.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Природа - це екосистема, в якій живі організми або мирно співіснують, або є частиною харчового ланцюжка. Так і з цими комарями-жабками-зміями/
Знаю, воно само балансується, кажу ж, коли комарів багато, то і інших тварюк тут дофіга, павуки такі що страшно виходити на вулицю, жаби вночі під самий поріг приповзають. Я про те що "заводити" жабок це все ж не порада, а жарт.
Але дякую за статтю - ароматичні культури висадити це варіант, який варто спробувати ну і за досвід - сусідський дім другий сезон пустий, там вже ліс із трави, може це й причина того, що їх стало більше.
Пастки теж до сраки, в мене там і якісь круті thermacell-и з амазону, привезені коли в нас такого не було і електрична пастка на пів- квадратних метра. Тільки радує тріском як бородавочник в бойовому пікіруванні, якщо вечір, але все одно фігово.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Друзі шукають де оселитися в Київській області і одним з ключових критеріїв є кількість комарів.
Когда с палатками по области гоняли, заметили что чем дальше от камыша, тем легче. Всегда возле водоема (друзья рыбаки) останавливались, поэтому обращали именно на это внимание при выборе места.
Из народного. Деда (пасечник), и его коллеги, развешивали/раскладывали полынь. Действительно меньше.
Из юмора немного, но тоже работает. Когда был пес, натренировал по хлопку ловить комаров/мух. По хлопку только, потому что пчелу/осу если словит, опасно. И таки справлялся в домашних условиях. на улице такое не сработает естественно.)
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Друзі шукають де оселитися в Київській області і одним з ключових критеріїв є кількість комарів.
Когда с палатками по области гоняли, заметили что чем дальше от камыша, тем легче. Всегда возле водоема (друзья рыбаки) останавливались, поэтому обращали именно на это внимание при выборе места.
Из народного. Деда (пасечник), и его коллеги, развешивали/раскладывали полынь. Действительно меньше.
Из юмора немного, но тоже работает. Когда был пес, натренировал по хлопку ловить комаров/мух. По хлопку только, потому что пчелу/осу если словит, опасно. И таки справлялся в домашних условиях. на улице такое не сработает естественно.)
Про полин, то це дієвий спосіб: пригадую, в дитинстві он цю траву ми розкладали поруч, коли сідали вечеряти на дворі в селі. Пізніше вже підпалювали різні ароматичні пластинки/трави.
Ароматизовані трави можуть допомогти, якщо не маєте алергії, звісно.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Знаю, воно само балансується, кажу ж, коли комарів багато, то і інших тварюк тут дофіга, павуки такі що страшно виходити на вулицю, жаби вночі під самий поріг приповзають. Я про те що "заводити" жабок це все ж не порада, а жарт.
Але дякую за статтю - ароматичні культури висадити це варіант, який варто спробувати ну і за досвід - сусідський дім другий сезон пустий, там вже ліс із трави, може це й причина того, що їх стало більше.
Пастки теж до сраки, в мене там і якісь круті thermacell-и з амазону, привезені коли в нас такого не було і електрична пастка на пів- квадратних метра. Тільки радує тріском як бородавочник в бойовому пікіруванні, якщо вечір, але все одно фігово.
Не совсем от комаров спасает, но количество лопат из УФ ловушки уменьшает значительно.
Соседям по дачам в открытые емкости для полива или простаивающие бассейны подсаживаю живородящих аквариумных рыбок в начале сезона 3 самца+2 самки. Первый месяц периодически подкармливая сушенным кормом. С середины июня до середины сентября семьи разрастаются и уже на самообеспечении. Что по осени делают с бутлем рыбок, я не вкурсе. Каждый сезон приходится начинать с ноля: покупать по 0,5..3грн/шт и по накатанной.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Соседям по дачам в открытые емкости для полива или простаивающие бассейны подсаживаю живородящих аквариумных рыбок в начале сезона 3 самца+2 самки. Первый месяц периодически подкармливая сушенным кормом. С середины июня до середины сентября семьи разрастаются и уже на самообеспечении. Что по осени делают с бутлем рыбок, я не вкурсе. Каждый сезон приходится начинать с ноля: покупать по 0,5..3грн/шт и по накатанной.
Бро! Вот это ты Свинорыл!!! :oops: (y)
Реально респект и уважуха. До такого я бы хер додумался :Olen:
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
ПотапаПапа,
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Кстатє, а шо зараз по кошмарікам?
Середина (майже, через тиждень буде середина) літа, а я фумігатор навіть не знаю де... В минулі роки з середини-кінця травня він працює цілу ніч по таймеру. Зараз просто не потрібен.
На вулиці, після десятої, дуже рідко покусують, в хаті повний нуль.
Шо за аномалія?
 
Зверху