Зв'язок п'ятого покоління (5G)

Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Підкажіть, будь ласка, за умови наявності мереж 5G вони повинні скануватись у пошуку, як 2G, 3G та 4G, чи ні?
У місті, де я знаходжуся, точно повинно бути покриття 5G як мінімум від одного оператора, але сканував кілька разів у кількох локаціях, то в пошуку мереж 5G не бачив жодного разу.
 

Вкладення

  • Screenshot_2022-10-22-21-30-52-606-edit_com.android.phone.jpg
    Screenshot_2022-10-22-21-30-52-606-edit_com.android.phone.jpg
    77.4 КБ · Перегляди: 36
  • Screenshot_2022-10-22-21-28-50-024_com.android.phone.jpg
    Screenshot_2022-10-22-21-28-50-024_com.android.phone.jpg
    65.8 КБ · Перегляди: 34
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Підкажіть, будь ласка, за умови наявності мереж 5G вони повинні скануватись у пошуку, як 2G, 3G та 4G, чи ні?
У місті, де я знаходжуся, точно повинно бути покриття 5G як мінімум від одного оператора, але сканував кілька разів у кількох локаціях, то в пошуку мереж 5G не бачив жодного разу.
Ви певні що ваш телефон підтримує частоти 5G тих операторів(чи оператора), що працюють там де ви зараз?
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Ви певні що ваш телефон підтримує частоти 5G тих операторів(чи оператора), що працюють там де ви зараз?
Не впевнений. Запитував в магазині Orange, то сказали, що на Xiaomi 12X 5G від Orange у Польщі в мене працювати не буде. Але це трохи дивно, бо 12X має всього кілька мінорних відмінностей від 12, а 12 у них є в списку підтримуваних. До того ж, версія телефона в мене глобальна, і підтримка європейських частот повинна бути.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ніхто тобі нічого не винен. В Тернополі немає 5G.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Ніхто тобі нічого не винен. В Тернополі немає 5G.
Чому тебе раптом так бомбануло? І з чого ти взяв, що мені хтось має бути щось винен? ;)
Я задав питання суто по темі стосовно спеціфіки відображення мереж 5G у списку, де вибір мереж, а також стосовно підтримки цієї технології на пристрої.
А ти, Кочевику, оффтопиш. Адмін такий адмін)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Та ні, ти просто лінуєшся почитати специфікацію на свій телефон і вигадуєш дивні порівняння.

А щодо умов відображення... :sos:
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Та ні, ти просто лінуєшся почитати специфікацію на свій телефон
Ні: перш ніж написати тут, заходив почитати спеціифікацію на офіційний сайт Xiaomi, і там написано: "Supports 5G* / 4G / 3G/ 2G". Під зірочкою: "5G connectivity may vary based on regional availability and local operator support", і більше нічого. На 4пда, gsmarena і т.д. теж нічого детальнішого не знайшов.
Саме тому і питаю тут, бо на реді часто можна отримати пораду від компетентних людей.
І, звісно, ніхто мені "нічого не винен", як і не "лінуюсь". Це просто в тебе чомусь пукан бомбить)
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
На 4пда висловили думку, що це Orange наче дозволяє підключатись до 5G лише деяким моделям, серед яких немає 12Х, тобто справа не в підтримці пристроєм 5G 2100 МГц.
Щодо відображення мереж 5G у пошуку, то, як мені відповіли, переважна більшість мереж 5G відображатися в пошуку не будуть, адже працюють у режимі NSA, тобто потребують наявності 4G для підключення. А про доступність 5G в такому випадку можливо дізнатися лише по факту вдалого підключення.
Також додам, що в мою тарифну підписку 5G не включено. Звісно, можна було б попробувати купити дорожчу заради спроби, але сенс, якщо мені в СЦ Orange чітко відповіли, що 5G в їхній мережі працювати на моєму телефоні не буде, і на сайті серед підтримуваних не значиться? Список підтримуваних смартфонів Xiaomi в Оранж виглядає так:
  • Xiaomi Mi 10 5G
  • Xiaomi Mi 10 Lite 5G
  • Xiaomi Mi 10 Pro 5G
  • Xiaomi Mi 10T 5G
  • Xiaomi Mi 10T Lite 5G
  • Xiaomi Mi 10T Pro 5G
  • Xiaomi Mi 11 5G
  • Xiaomi Mi 11 Lite 5G
  • Xiaomi Mi 11 Ultra 5G
  • Xiaomi Mi 11i 5G
  • Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB
  • Xiaomi 11T 5G 8/128GB
  • Xiaomi 11T Pro 5G 8/256GB
  • Xiaomi 12 5G
  • Xiaomi 12 Pro 5G
  • Xiaomi Redmi 10 5G
  • Xiaomi Redmi Note 10 5G
  • Xiaomi Redmi Note 9T 5G
  • Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G
  • Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
  • Xiaomi Redmi Note 11S 5G
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
gsmarena і т.д. теж нічого детальнішого не знайшов.

в мене інша GSMArena

5G bands1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78 SA/NSA - International

тобто справа не в підтримці пристроєм 5G 2100 МГц.
Звідки інфа про 2100? Все, що я бачив, це 3500 МГц, тобто n78.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Реєстрація
04.10.12
Місто
Чернiгiв
Телефон
Nokia 9 Pure View
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
Підкажіть, будь ласка, за умови наявності мереж 5G вони повинні скануватись у пошуку, як 2G, 3G та 4G, чи ні?
У місті, де я знаходжуся, точно повинно бути покриття 5G як мінімум від одного оператора, але сканував кілька разів у кількох локаціях, то в пошуку мереж 5G не бачив жодного разу.
Підключено до 5G, але через пошук мереж 5G не сканується:

Screenshot_2022-10-26-09-33-58-596_com.android.phone.jpg
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
HUAWEI поделилась подробностями о мобильных сетях 5.5G

В рамках форума Global MBB Forum 2022 исполнительный директор HUAWEI Девид Ван детально рассказал о преимуществах мобильных сетей 5.5G. Они должны стать промежуточным решением перед последующим переходом к сетям шестого поколения.

По словам представителя HUAWEI, 5.5G будет в 10 раз быстрее по сравнению с 5G. Даная технология способна обеспечить скорость передачи данных до 10 Гбит/с, 100 миллиардов подключений и оснащена встроенным интеллектом. Он также отметил, что сеть 5.5G продемонстрировала три ключевых признака прогресса:

5.5G начала процесс стандартизации и продолжает обогащать техническую коннотацию сети.

Был совершён ключевой прорыв в технологиях, а сверхширокая пропуская способность подтвердила возможность появления 10G.

Все три технологии интернета вещей (NB-IoT, RedCap и Passive IoT) поддерживают работу с 5.5G.

«Индустрия связи постоянно развивается. Сеть 5.5G была запущена на полную мощность. Заглядывая в будущее, наша задача состоит в том, чтобы заняться пятью новыми областями — стандартами, спектром, продуктами, экосистемами и приложениями. Давайте вместе перейдём на 5.5G и создадим умный мир», — заявил Девид Ван.

Пока нет информации, когда и где стоит ждать запуска сетей 5.5G. Появление 6G и вовсе прогнозируют к концу текущего десятилетия.

Источник: huaweicentral.com
 
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
Мечтаю когда уже в Украине будет 5g
А сенс? :) У малого в бібліотеці інституту швидкість 600 мбіт, каже ну як фільми качати то мабуть треба, але хто їх качає А так....
На вулиці через сімку Лайф 250 мбіт. Але ютуб в мене і на 30мбіт норм на телефоні.
 
Реєстрація
19.01.20
Місто
Zhytomyr
Мечтаю когда уже в Украине будет 5g
ну можливо людина хоче ще частіше заряджати акумулятор :D та і грітися певно будуть ще більше на всяких 5.5G
Вот я не пойму откуда такие «страшилки» Вы придумываете? То же самое насчет 3g писали, когда внедряли, потом насчет 4g. Переключитесь сразу на 2g тогда, и шапочки из фольги не забудьте. И по плоской земле проще путешествовать до ее края и обратно.
Любой прогресс достоен уважения. Более высокие скорости, ниже задержки, оптимальнее использование частот - главное организовать возможность, а абоненты организуют спрос. А гикам просто меда не давай - лишь бы что-то самое новое (я себя к таким отношу).
 
Реєстрація
21.11.16
Місто
-
capone, Прогрес прогресом, тільки от на практиці різниця відчутна лиш між 2g і 3g/4g.
А прогресивний 4g особисто у мене працює чомусь гірше ніж мастодонтський 3g.
Крім того, за апгрейд покоління всі заплатять апгрейдом тарифів. Навіть дєди з кнопочними нокіями. І все заради того щоб гіки потішились цифрами (до речі хтось пояснить для чого такі шалені швидкості на лімітованих тарифах? шоб шо? і я не знаю)
 
Зверху