Запис розмови

  • Автор теми zxc
  • Дата створення
Реєстрація
27.06.09
Місто
Одесса
Телефон
Pixel 7pro
Всем привет. Как на Pixel 7pro записывать с линии?
 

Alcogolic

Stoned
Реєстрація
29.03.10
Місто
Обухов
Телефон
Google Pixel 5
Всем привет. Как на Pixel 7pro записывать с линии?
Получить рут и установить понравившиюся программу для записи. Если без рута то будет писать с микрофона. У меня Google Pixel 5 и пишу Call Recorder - SKVALEX (давно купил). Пишет очень не плохо.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Підкажіть якусь безкоштовну програмку для запису розмов на moto g32, андроїд 13.
Ставила Lexx, функція запису не активна, які і згадані на попердніх сторінках 2 програми. Запис іде, але не чутно відповідача.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
На А13 в стоку (без рут прав) з лінії пише лише якщо заданий "правильний" регіон в прошивці, наприклад, CIS чи Індія, чи якийсь іще, де виробником дозволено запис. Решту програм пишуть з мікрофона, і, залежно від моделі, співрозмовника буде чути добре, погано, або взагалі не чути. Якщо зробити рут, писати з лінії буде люба програмка.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Не хочу рут. Британія доречі в списку дозволених, а в мене один з аккаунтів з ЮК номером і адресою. Все рівно нема кнопки запис.
Наразі знайшла якийсь реєстратор дзвінки. Наче записує хоч якось.
 

Дракон

® вылез из пещеры
Реєстрація
27.05.08
Місто
село ТроєщинО
Британія доречі в списку дозволених
Дай, будь ласка, посилання на свій список?

Залий прошивку від сертифікованого в Україні moto g32, там у додатку "Телефон" буде активовано "Запис розмов". Щоправда, є одне "але", але перед розмовою в лінію видаватиметься попередження, що ця розмова записується.
в мене один з аккаунтів з ЮК номером і адресою
У такому разі не впевнений, що в тебе запис розмов активується, хоча є ще спосіб без рута, але радити не буду, бо сам не пробував.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Дракон , тут 2 сторінки тому писали.
According to requirements, call recording is available only in the following countries or regions: Mainland China, India, France, The United Kingdom, Netherlands, Bangladesh
Post automatically merged:

Залий прошивку від сертифікованого в Україні moto g32, там у додатку "Телефон" буде активовано "Запис розмов".
Так, а я в Україні телефон купляла. Яка там прошивка ще може бути?
 

Дракон

® вылез из пещеры
Реєстрація
27.05.08
Місто
село ТроєщинО
@Дракон , тут 2 сторінки тому писали.
Незрозуміло, звідки взята ця інформація, але в телефонах, що випускаються для Британії та Ірландії, за замовчуванням у додатку "Телефон" взагалі немає меню "Запис".

Так, а я в Україні телефон купляла. Яка там прошивка ще може бути?
І в налаштуваннях додатку "Телефон" немає меню "Запис" або "Запис розмов"? Також під час дзвінка та розмови має з'являтися кнопка "Запис".
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Сяомі редмі 7А.
За час користування декілька разів скидав до заводських. Кожного разу, то зя'влявся запис розмов, то зникав. Останнього разу зник. Вводило в оману повідомлення, при з'єднанні "нема доступу до SD карти"
Але ж в налаштуванні вказано що записує на внутрішню пам'ять, і дійсно в папці miui (внутрішній) були відсутні дві останні папки. Змайстрячив, і почало писати.
Що цікаво,- видалив їх щоб заскрінити те повідомлення, тепер вони відновлюються самі.
Screenshot_2024-05-10-18-25-23-936_com.android.phone.jpg
 
Зверху