Електроенергія, тарифи, лічильники

Готовы ли Вы отказаться от "лампочки ильича"?

  • Да.

    Голосів: 382 61.4%
  • Скорее да чем нет.

    Голосів: 106 17.0%
  • Скорее нет чем да.

    Голосів: 59 9.5%
  • Нет.

    Голосів: 75 12.1%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    622
Реєстрація
26.10.07
Місто
Запорожье
В начале марта Национальная комиссия, осуществляющая регулирование в сфере энергетики и коммунальных услуг, утвердила новые цены и тарифы на электроэнергию, газ и тепловую энергию для населения, которые вступают в силу уже с 1 апреля.
Тарифы на электроэнергию [в копейках за кВт/час]


Період< 100 кВт/год100 – 600 кВт/год> 600 кВт/год
з 1.04.20150,3660,631,407
з 1.09.20150,4560,7891,479
з 1.03.20160,570,991,56
з 1.09.20160,7141,291,638
з 1.03.20170,91,681,68
< 250 кВт/год≥ 250 кВт/год
з 1.01.20211,68
з 1.10.20211,441,68
з 1.06.20232,64



C 01.04.2015 меняется тарифный коэффициент двухзонного счётчика для зоны "ночь" (23:00-7:00) — до 0,5 тарифа (было 0,7)

К сообщению вложена статья:
5 причин завышенного учета потребления электроэнергии новыми электронными электросчетчиками // Статья из журнала «Электрик». 2017. № 1-2
 

Вкладення

  • 1490184709.pdf
    694.7 КБ · Перегляди: 81
Причина: 5 причин завышенного учета потребления электроэнергии новыми электронными электросчетчиками
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
горіх,
Якщо температура впала з 20 до 10 тепла і вже відключення, то уявляю що буде зимою. Віялові включення, мабуть, на годинку.
Наразі це театральна вистава, схожа на ту, яку влаштовує Київстар перед кожним підняттям тарифів., основна задача якої виправдати підняття вартості, влаштовуючи штучний дефіцит.
Поточна температура тримається з 8 травня, і внєзапно саме 14-го різко стало не вистачати потужностей)
Переглянути вкладення 61539
Внєзапно, осознав, що влітку блоки АЕС виводять на ремонт і у нас розбиті всі маневрові потужності. Імпорт досяг 22 000 МВт (в 2022 було в 10-15 разів менше) = 40% потужності всієї довоєнної генерації. А імпортна енергія трошки дорожа
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Наскільки я розумію, це лише початок.... І повербанки разом з ліхтариками постійно треба при собі мати. Та й невідомо, що буде взимку.
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Внєзапно, осознав, що влітку блоки АЕС виводять на ремонт
Виводять блоки влітку і планово. Що означає "плановий ремонт" - це означає що заздалегідь інформується споживач, складається план Б, і в разі його відсутності - складається графік відключень, щоб кінцевий споживач міг підготуватись. По тому що ми бачили вчора - це явно не плановий двіж, і або це як в нас завжди відбувається " готуйтесь до шашликів, і а вдруг пронесе", або театральна вистава.

А імпортна енергія трошки дорожа
Ну ось основна причина: "дєнєг нєт", а не ремонт блоків. Дотувати стало впадло, тому потрібно влаштувати показовий виступ.
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
З вихідних, у моєму мікрорайоні міжбудинкове освітлення не вмикають, хоча торік все замінили на ЛЕД. Об'їздна через один два, по одній стороні.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
В Києві на вулицях де нові світильники - стали помітно менш яскраві. Раніше їдеш видно як вдень а зараз треба вдивлятись.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Наскільки я розумію, це лише початок.... І повербанки разом з ліхтариками постійно треба при собі мати. Та й невідомо, що буде взимку.
Так до зими ще літо, а літо - це кондиціонери по 1 кіловату за збиття температури на 10+ градусів. В тій же Одесі повно кондиціонерів у людей, Київ те саме. Ну бізнесу можна ввести штрафи, як напр в Іспанії було, кондиціонер в бутіку в визначенні години - іди сюди.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Не плутай Іспанію та Україну. В мене у будинку, у якому я мешкаю - нахалбуд у вигляді промтоварного магазину. А працівникам ДТЕК пофіг - договір уклали з ними і нічого їх більше не цікавить.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
goga, згоден, є в нас таке. Ну тоді людям потрібно буде обирати, або конд off або сидіти без світла, ну молитись, щоб було відносно холодне літо :😄
 
  • Like
Реакції: goga
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Ну тоді людям потрібно буде обирати, або конд off або сидіти без світла
Виходячи з досвіду позаминулої зими - люди оберуть сидіти без світла. Єдиний дієвий інструмент балансування споживання - економічний, тобто підвищення тарифів. І то по-перше значна частина населення обере віялові відключення замість підвищення тарифів, по-друге аби це мало ефект саме у пікові періоди - треба щоб скрізь стояли мультизонні лічильники з примусовим найвищим тарифом саме у пікові години. Тобто по факту - аварійні або планові віялові відключення будуть без варіантів.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
В Запоріжжі масово встановлюють 2х зоні
За чей счет и по чьей инициативе?
Відповіли, що все Запоріжжяобленерго. Замінили навіть і тим у кого вже були двохтарифні, звісно за бажанням власника, який сам собі раніше встановлював
 
Останнє редагування:
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
За чей счет и по чьей инициативе?
В столиці в приватному секторі вже давно поставили двозонні лічильники за їх кошт. Ініціатива іхня, бо в мене вже давно стоїть двозонний, але за мій кошт.
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
За чей счет и по чьей инициативе?
В столиці в приватному секторі вже давно поставили двозонні лічильники за їх кошт. Ініціатива іхня, бо в мене вже давно стоїть двозонний, але за мій кошт.
Поставили вам за ваш же кошт, ну і частково за кошти промисловості. Установка лічильників фінансується за рахунок тарифу обленерго.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Поставили вам за ваш же кошт, ну і частково за кошти промисловості.
Скажу даже чуть больше. Приходит представитель ахкакойэнергетики, собирает соседей, меня нет и говорит:
- Вам тут всем надо поменять все!
- Стесняемся спросить, зачем?
- У меня такая работа, я пришел вас всех назебать для того на кого работаю сделать экономнее платежи.
Зал аплодирует. Один придурок доморощенный рукожоп обычный электрик:
- А я бы не менял.
Толпа негодуя:
- Идите и пойте.
- Ну ладно, Виталику передайте чтоб не велся.
- Ага, он придурок типа тоже будет, ладно, передадим)
Проходит время. У большинства крутые счетчики, все тыкают пальцами и кидают козюльками с носа. Ну ладно. Прошло 3 мес. Те же самые, кроме представителя ахкакойэнергетики. Раптуют. "Руокожопэлектрик" тихо ржет и получает символичную благодарность. Счет увеличился по расходу в 1,3-1,4 раз, взяли денег за новые счетчики, апатия.
Реальный случай и к чему вел. Возможно это и работает по экономии, если садиться и разбираться в этих гребанных счетчиках (моделях), но зачем это мне надо... А поставят действительно за твой счет непонятно что, понятно для кого.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
В Запоріжжі масово встановлюють 2х зоні
За чей счет и по чьей инициативе?
Відповіли, що все Запоріжжяобленерго. Замінили навіть і тим у кого вже були двохтарифні, звісно за бажанням власника, який сам собі раніше встановлював
Там ці лічильники самі передають показання. По мережі 220V. Тому й міняють. Економія на з/п контролерів. Але міняють такими темпами, що плакати хочется.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
...
Там ці лічильники самі передають показання. По мережі 220V. ....
передають цілодобово? Якщо вимкнути автомати до лічільника - нічого не передадуть? Обленерго не буде кіпішувати з цього приводу ?
 
Зверху