Евакуація з України

Реєстрація
25.02.11
Місто
Ніжин
Так, але наприклад, у Чехії (про Польщу не знаю) є окрім паспорта іноземця також Travel Identity Card, яка видається строком до 1 року також тим, у кого є довгострокова віза.
Чеський урядовий сайт для іноземців пише про цей документ таке (виділення моє):

A travel identity document is a travel document for which some foreigners can apply if they do not have a valid travel document and they cannot get a new one _in the country_ of which they are nationals for reasons beyond their control.

Віпріс: як багато українців чоловічої статі зможуть документально довести, що вони не можуть отримати паспорт в Україні? (тобто у країні громадянства)
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
як багато українців чоловічої статі зможуть документально довести, що вони не можуть отримати паспорт в Україні? (тобто у країні громадянства)
Я думаю, що всі, у кого є ТЗ, оскільки отримання паспорта вимагає приїзду в Україну, де йде війна, від якої вони втекли, отримавши ТЗ.
 
Реєстрація
25.02.11
Місто
Ніжин
Я думаю, що всі, у кого є ТЗ, оскільки отримання паспорта вимагає приїзду в Україну, де йде війна, від якої вони втекли, отримавши ТЗ.
Дивись ролейплей-аргумент вище (про польську страж гранічну), тільки тепер про Чехію (втім, можна підставити іншу країну ЄС зі значною кількістю наших біженців). Беремо кількість виїздів до України з наступним поверненням у країну захисту, і робимо висновок, що цілком собі люди їдуть, і перебувають, і навіть живими повертаються. Отже, припущення про те, що ніде в Україні не можна виробити закордонний паспорт, видається безпідставним.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Отже, припущення про те, що ніде в Україні не можна виробити закордонний паспорт, видається безпідставним.
Я думаю тут буде мати значення політика країни. Якщо вони захочуть позбутися чоловіків, то вони це зроблять (і паспорт при цьому може не мати значення). Всі чудово розуміють ситуацію з паспортами.
 
Реєстрація
25.02.11
Місто
Ніжин
Отже, припущення про те, що ніде в Україні не можна виробити закордонний паспорт, видається безпідставним
lite більше того, у цій модельованій ситуації такий чиновник (наприклад, міністр МВС, чи голова прикордонної служби, чи депутат парламенту) може навіть конкретні цифри дістати: робимо запит на прикордонну службу відповідну, хай дадуть дані про те, скільки громадян України перетнуло україно-польський (чеський, словацький тощо) кордон з початку повномасштабки із закордонними паспортами, виданими у цей самий період (тобто з 24 лютого 2022 по травень 2024 включно); для більшої наглядності запитумо дані не жужмом, однією цифрою за два з гаком роки, а з щомісячною розбивкою (по місяцю видачі паспорта).

В результаті маємо об'єктивний доказ того, що в Україні люди отримують закордонні паспорти, що ця кількість геть ненульова й неодинична, що видають закордонні паспорти у різних областях/регіонах тощо тощо.
 

coplity

Заблокирован
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев - Haapsalu
Телефон
Xiaomi 12
Большинство опрошенных украинских беженцев в Германии, Польше и Чехии (66%) удовлетворены своими нынешними условиями проживания в новой стране. Среди респондентов 7% утверждают, что у них уже гражданство другой (кроме Украины) страны, а еще 12% подали документы и ждут решения. Не подавали и не планируют делать этого – 34%. При этом почти половина респондентов (45%) хоть и не подавали документы, но в целом хотели бы получить гражданство другой страны. Кроме этого, респондентов спросили, при каких условиях они вернулись бы в Украину. Относительно больше всего респондентов говорили о нормальной работе критической инфраструктуры (34%) и безопасности (34%). Далее следуют жилищные вопросы (26%) и завершение войны (26%). Несколько меньше респондентов говорили о возможности найти работу (16%) и условия для детей посещать школу/сад (13%). По оценке исследователей, соотношение готовых и не готовых сегодня возвращаться на Украину составляет примерно 50/50 (опрос КМИС).
 

Вкладення

  • IMG_20240521_153342_440.jpg
    IMG_20240521_153342_440.jpg
    21.5 КБ · Перегляди: 11
Останнє редагування:
Реєстрація
07.09.15
Місто
中華人民共和國香港特別行政區
Телефон
Iphone from China
Щось забагато тих хто очікує уже на рішення про новий паспорт. Коли почитаєш скільки років до того і які кроки, то не вірю тим цифрам соцопитування. Не сходиться
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
Щось забагато тих хто очікує уже на рішення про новий паспорт. Коли почитаєш скільки років до того і які кроки, то не вірю тим цифрам соцопитування. Не сходиться
Так забагато. Там і працювати треба і довго жити і податки платити. А ті 66% задоволених, я так розумію хто на пособіях сидить і їх це влаштовує. І робити нічого не треба і безпечно і на життя вистачає.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
По оценке исследователей, соотношение готовых и не готовых сегодня возвращаться на Украину составляет примерно 50/50 (опрос КМИС).
Їм треба було амбасадора до нас,
в сабжевий топік https://red-forum.com/threads/Платні-опитування-винагорода-за-свою-точку-зору.20602/unread , запустити,
щоб за окрему плату роз'яснювальну роботу провів.
Люди!-и-и-и! ви що, не розумієте,

що це погано?!😿
 
Останнє редагування:
  • Love
Реакції: idea

coplity

Заблокирован
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев - Haapsalu
Телефон
Xiaomi 12
то не вірю тим цифрам соцопитування
Та й і я не вірю. Особливо з урахуванням того, як смердить кацапнею

вернулись бы на Украину
Взято отсюда https://www.kiis.com.ua/?lang=rus&cat=reports&id=1408&page=1
Post automatically merged:

то не вірю тим цифрам соцопитування
Та й і я не вірю. Особливо з урахуванням того, як смердить кацапнею

вернулись бы на Украину
Виноват, не заметил, исправил
Post automatically merged:

Щось забагато тих хто очікує уже на рішення про новий паспорт. Коли почитаєш скільки років до того і які кроки, то не вірю тим цифрам соцопитування. Не сходиться
На блюдечку звичайно не виносять, але і не так все складно як розповідають, ті хто відразу почав вже як мінімум мають внж
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Большинство опрошенных украинских беженцев в Германии, Польше и Чехии (66%) удовлетворены своими нынешними условиями проживания в новой стране. Среди респондентов 7% утверждают, что у них уже гражданство другой (кроме Украины) страны
от нащо вони таке пишуть? Вказані країни за 2 роки не дають громадянство, а якщо є громадянство ЄС то не дають "біженство".
Щось забагато тих хто очікує уже на рішення про новий паспорт. Коли почитаєш скільки років до того і які кроки, то не вірю тим цифрам соцопитування. Не сходиться
та брали просто всіх підряд та опитували тих, хто не підпадає під умови опитування - тому й такі дані. Коли працював "у полі" у мене було 50-70% таких анкет при перевірці. Тому я взагалі опитуванням не довіряю, бо знаю із середини, як вони робляться, і потім як за вуха притягують дані для того, що потрібно замовнику.
Post automatically merged:

ті хто відразу почав вже як мінімум мають внж
так внж, це розширений відповідник візи. Нічого особливого не дає, окрім як права перебування та права на роботу.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Вказані країни за 2 роки
Чехія дає за 3 наче.
Post automatically merged:

, це розширений відповідник візи. Нічого особливого не дає, окрім як права перебування та права на роботу.
А що ще порібно, якщо ти розумієш що власне житло світить хіба що твоїм дітям.
 

coplity

Заблокирован
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев - Haapsalu
Телефон
Xiaomi 12
Большинство опрошенных украинских беженцев в Германии, Польше и Чехии (66%) удовлетворены своими нынешними условиями проживания в новой стране. Среди респондентов 7% утверждают, что у них уже гражданство другой (кроме Украины) страны
от нащо вони таке пишуть? Вказані країни за 2 роки не дають громадянство, а якщо є громадянство ЄС то не дають "біженство".
Щось забагато тих хто очікує уже на рішення про новий паспорт. Коли почитаєш скільки років до того і які кроки, то не вірю тим цифрам соцопитування. Не сходиться
та брали просто всіх підряд та опитували тих, хто не підпадає під умови опитування - тому й такі дані. Коли працював "у полі" у мене було 50-70% таких анкет при перевірці. Тому я взагалі опитуванням не довіряю, бо знаю із середини, як вони робляться, і потім як за вуха притягують дані для того, що потрібно замовнику.
Post automatically merged:

ті хто відразу почав вже як мінімум мають внж
так внж, це розширений відповідник візи. Нічого особливого не дає, окрім як права перебування та права на роботу.
Я хочу сказати, що люди які планували повернуться в Україну тепер докладуть всіх зусиль що б не повертатися.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Чехія дає за 3 наче.
за 3 роки від дати перетину кордону? так отож!
А що ще порібно, якщо ти розумієш що власне житло світить хіба що твоїм дітям.
ми ж говоримо про дослідження і право (бажання) повернення чи видворення громадян України. Так от закордонні країни не видворяють лише власних громадян, як правило. А хай хоч в тебе буде дозвіл на постійне проживання, тебе можна видворити/депортувати з міркувань безпеки чи через порушення законодавства даної країни.
Я хочу сказати, що люди які планували повернуться в Україну тепер докладуть всіх зусиль що б не повертатися.
Ну, по-перше, люди це чоловіки і жінки.
По-друге, якщо планували, то і надалі планують. Питання, якщо вони ще цього не зробили, то які умови мають відбутись, щоб вони це повернення здійснилось...
Якщо йдеться про ухилянтів, то так, зрозуміло, що вони не повернуться, за такої можливості. Якщо про інших - безліч різних мотивів. Поки йде війна (що там гадати) і є небезпеки, ніхто не повертається і не повернеться без поважних на те причин. Це і без дослідження зрозуміло.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Тому я взагалі опитуванням не довіряю, бо знаю із середини, як вони робляться, і потім як за вуха притягують дані для того, що потрібно замовнику.
Та вже і в поле не треба ходити:champion::
"
-Шо там в нас сьогодні? Кого хочуть?
-Жіночку, з Харкова, >3 дітей.
-Що за 20-ки поприходили? Слабоалкашка з того тижня, чи снеки з цього?
"
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
які умови мають відбутись, щоб вони це повернення здійснилось...
У останньому опитуванні від градусу було таке питання, пропонувалось, припинення війни, відкриття шкіл, нормалізація критичної інфраструктури, якісь пільги,надання житла, іпотека під 3%, закінчення виплат з України, закінчення виплат в еміграції, стимуляція грошима з того боку, стимуляція грошима з цього боку (причому суммою до 1млн.грн)
 
Зверху