Глюки 3mob

Реєстрація
04.05.08
Місто
BerdYanSK
Перезвонили в тот же день.
Надиктовали запросы.
Оказалось я на новом телефоне наклацал скрыть id. :( *31#066********

Естесно звонить не давало.
Мой тупняк.
Горячая линия сработала на отлично.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Незрозуміла проблема.
Якщо сімку Тримоб поставити у смартфон, то вона починає добре "кушати" батарейку. Перевіряв і на сяомі і на самсунг. Грався з режимами мережі... Байдуже. Коли поставив у нокію 105 - то нокіа нормально тримає батарею.
Сімка треба для резервного домашнього зв'язку та дуже рідких дзвінків на міські номери.
І ще - це не симка з пакету. Бо через глюк рідної сімки з пакету прийшлося заміняти сімку у оператора
Питання - це у всіх так?
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
goga, в мене сімка Тримоб на смартфоні їла заряд, як і сімка будь-якого іншого оператора – як у нацроумінгу, так і в рідній мережі, яка ще тоді була. Правда, останні роки 2 Тримобом не користувався.
 
Реєстрація
23.02.11
Місто
Киев
Якщо сімку Тримоб поставити у смартфон, то вона починає добре "кушати" батарейку
У мене так було на Moto E, коли перейшов із Vodafone в Тримоб (тож сім-карта була така сама, під заміну). Відслідковував тоді процеси – здається, що смарт перестав "спати". Але, якщо не помиляюся, без передачі даних було значно краще із споживанням. Подумав, що саме робота в роумінгу дає побічний ефект.
Наразі той самий смарт, сім-карта лайф (MNP із Тримоб) в роумінгу водафон на тій же БС – все ок.
 
  • Like
Реакції: goga
Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
Незрозуміла проблема.
Якщо сімку Тримоб поставити у смартфон, то вона починає добре "кушати" батарейку. Перевіряв і на сяомі і на самсунг. Грався з режимами мережі... Байдуже. Коли поставив у нокію 105 - то нокіа нормально тримає батарею.
Сімка треба для резервного домашнього зв'язку та дуже рідких дзвінків на міські номери.
І ще - це не симка з пакету. Бо через глюк рідної сімки з пакету прийшлося заміняти сімку у оператора
Питання - це у всіх так?
В користуванні багато років сім utel (mini), ukrtelecom (mini та micro), ogo (micro), 3mob (micro, nano та esim) - скарг на підвищений розхід заряду батареї ніколи не було. Але ось якщо локація з нестабільним покриттям, то автономність просідає сильніше (незалежно від марки смартфону/телефону), ніж хотілося б. Правда немає особливо з ким із інших операторів порівняти, оскільки з моменту початку користування мобільним зв’язком, 98% часу саме 3Моб/УТ/ОГО/UT був (і є) основним оператором в сім’ї та немаленькій родині.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Незрозуміла проблема.
Якщо сімку Тримоб поставити у смартфон, то вона починає добре "кушати" батарейку. Перевіряв і на сяомі і на самсунг. Грався з режимами мережі... Байдуже. Коли поставив у нокію 105 - то нокіа нормально тримає батарею.
Сімка треба для резервного домашнього зв'язку та дуже рідких дзвінків на міські номери.
І ще - це не симка з пакету. Бо через глюк рідної сімки з пакету прийшлося заміняти сімку у оператора
Питання - це у всіх так?
В користуванні багато років сім utel (mini), ukrtelecom (mini та micro), ogo (micro), 3mob (micro, nano та esim) - скарг на підвищений розхід заряду батареї ніколи не було. Але ось якщо локація з нестабільним покриттям, то автономність просідає сильніше (незалежно від марки смартфону/телефону), ніж хотілося б. Правда немає особливо з ким із інших операторів порівняти, оскільки з моменту початку користування мобільним зв’язком, 98% часу саме 3Моб/УТ/ОГО/UT був (і є) основним оператором в сім’ї та немаленькій родині.
Вмикайте нацроумінґ.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Так я в нацроумінгу і находжусь.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
В любом роуминге такая ситуация. Не знаю почему, но батарея садится быстрее!
 
  • Like
Реакції: goga
Реєстрація
28.10.07
Місто
Львів
Телефон
Дисковий
Не можу активувати iMessage. Це тільки я такий везучий чи ще у когось така сама проблема?
Зі слів операторів по номеру ніяких обмежень немає, на рахунку 20 грн, але спроби відправлення смс за кордон для активації не бачуть.
 
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
Не можу активувати iMessage. Це тільки я такий везучий чи ще у когось така сама проблема?
Зі слів операторів по номеру ніяких обмежень немає, на рахунку 20 грн, але спроби відправлення смс за кордон для активації не бачуть.
Где можно прочитать, про эту услугу?
 
Реєстрація
29.03.10
Місто
Київ
Телефон
Samsung M12 (Life, Lyca)
Не можу активувати iMessage. Це тільки я такий везучий чи ще у когось така сама проблема?
Зі слів операторів по номеру ніяких обмежень немає, на рахунку 20 грн, але спроби відправлення смс за кордон для активації не бачуть.
Где можно прочитать, про эту услугу?
Про imessage? Це тільки на iPhone!
 
Реєстрація
26.08.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone 11 & Samsung A7’18
При звонке абоненту, у которого выключен телефон, звучит "номер недействительный" вместо автоответчика или уведомления о недоступности.
Сначала испугался, что и правда номер аннулирован, но не)
 
Реєстрація
09.09.12
Місто
Одесса
На телефонах xiaomi теж є "приблуда" - активація сім картки в мі аккаунт. Так там теж смс за кордон не відсилається з 3моб.
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
На сайті(3mob.ua) відсутня змога перенесення номеру (MNP)/ помилка 404
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
Зверху