Водопостачання, водогін, вода

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
з часом старі лічильники просто вийдуть з обігу в будинку.
Ну знов ви про якийсь час. У Львові в особистому кабінеті на сторінці https://infolviv.com.ua/ взагалі немає жодної згадки ані про тип водяного лічильника, ані про терміни його перевірки. А іншого кабінету, пов'язаного з водою, просто не знаю.

Так ось, там є номер рахунку, держ. номер (ймовірно йдеться про номер лічильника) та поле для надання показів. А також сторінка з нарахуваннями.

Як часто потрібно здійснювати повірку?
Власники лічильників зобов'язані повіряти прилади своєчасно з урахуванням визначених міжповірочних інтервалів, тобто певного інтервалу часу між двома послідовними періодичними повірками. Повірка більшості вимірювальних приладів, що застосовуються в Україні, повинна проводитися один раз на 3 або 4 роки. У кожного приладу є паспорт, де вказано термін повірки та міжповірочний інтервал. Встановлюючи лічильник у себе вдома, його власник повинен уважно вивчити документи і у визначений термін проводити повірку.

Якщо лічильник вчасно не повірений, його покази вважаються недійсними, і нарахування, у такому випадку, будуть здійснюватись за методом, який застосовується для квартир без індивідуальних засобів обліку води, тобто, на основі загальнобудинкових приладів або за нормами.

Те що на сайті не написано коли наступна повірка, не означає що її не було/не буде. Просто інша інформаційна система яка виводить менше інформації абонентам
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
Людина платить за 1 людину по нормі, споживають 4 людини
А ви знаєте які норми нарахувань на одну людину у Львові?

Оповідаю. 5.4- 5.58 куб гарячої води в залежності від того. чи в місяці 30 чи 31 день (в лютому 5.08) та 6.08 - 6.475 холодної.

Для довідки. З одним лічильником та котлом спожили у квітні сім'я з 4-х дорослих ні у чому собі не відмовляючих людей у двоповерхневому будинку в передмісті 11 кубів. Кожен мінімум по двічі в день в душі. Плюс посудомийка щоденно та пралька дуже часто.
З одним лічильником та бойлером троє в ОСББ, з яких дві молоді жінки, що люблять душ і без посудомийки але з пралькою- 7 кубів.
 
Останнє редагування:

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
... просто хтось без лічильника думав що це безкоштовно буде і завжди.
Зараз надімною живе родина вже більше 15 років, в квартирі прописана одна людина, а в сімї 3 дітей {дівки}, ще й дід і лічильників води в них не має, пральна машинка працює в них і днем і в ночі))))
Не факт що їх піймають, як у моєму прикладі, але все можливо. В будь якому разі я за лічильник. Це і доказ і можливість захиститись у разі пред'яв. Кому дорого платити за воду - можуть звернутись за субсидією
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
Те що на сайті не написано коли наступна повірка, не означає що її не було/не буде.
Це все добре, але ще раз повторюю, понад 25 років минуло без жодних перевірок, а зараз система на тому сайті продовжує приймати нульовий приріст показників та нараховувати лише абонплату за воду у розмірі 43 грн щомісяця.
Реальна ситуація. Львів.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
А ви знаєте які норми нарахуванб на одну людину у Львові?

Оповідаю. 5.4- 5.58 куб гарячої води в залежності віж того. чи в місяці 30 чи 31 день (в лютому 5.08) та 6.08 - 6.475 холодної.
а 3-5 років тому яка норма була?
Це все добре, але ще раз повторюю, понад 25 років минуло без жодних перевірок, а зараз система на тому сайті продовжує приймати нуловий приріст показників та нараховувати лише абонплату за воду у розмірі 43 грн щомісяця.
Та й добре, якщо на вході в будинок є лічильник, то будьте впевнені що потім ці люди зможуть отримати донарахування. У водоканала є номер лічильника який встановили і по паспорту буде ясно коли він мав бути провірений але не був.

Тобто я будучи в тому водоканалі легко би від крайньої дати коли лічильник мав бути провірений - перерахував би їм платіжки по "нормі". Далі якщо в будинку ще є лічильник на вході (25 років не було, і всім було пофік, але я щось думаю що вже є і він записує). То різницю теж би на них повісив. І щось мені підказує шо рано чи пізно так і буде :)

А потім такі люди будуть жалітись на "магнітчиків" коли отримають 5-10 тис грн платіжку, хоча самі 25 років за воду не платили :ROFLMAO:
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Читайте уважніше. Люди там всі ці роки не живуть. То ж і з якого переляку їм за воду, яку весь той час не споживали, було платити?
Читайте закон, мають лічильник? Лічильник має паспорт? Там написано як експлуатувати? Порушили умови експлуатації? Так у випадку розбіжностей (тобто якщо на вході в будинок буде лічильник) рано чи пізно заплатять вони :) І хай потім не жаліються на "магнітчиків".
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
а 3-5 років тому яка норма була?
В неті бачу дані лише з 2019-го. Така сама і була.

І ще до прикладу. Моя 85-літня мама одна в своїй квартирі з лічильниками ледь-ледь споживає по кубу гарячої та холодної щомісяця.
Post automatically merged:

тобто якщо на вході в будинок буде лічильник
В тому будинку усього 7 квартир. Вельми сумнівно щоб водоканал ставив загальнобудинковий за такої кількості.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
а 3-5 років тому яка норма була?
В неті бачу дані лише з 2019-го. Така сама і була.

І ще до прикладу. Моя 85-літня мама одна в своїй квартирі з лічильниками ледь-ледь споживає по кубу гарячої та холодної щомісяця.
Post automatically merged:

тобто якщо на вході в будинок буде лічильник
В тому будинку усього 7 квартир. Вельми сумнівно щоб водоканал ставив загальнобудинковий за такої кількості.
Я не розумію що ви мені хочете довести. Я вам написав як це працює і приклад з мого життя де я особисто був свідком. Ви мені пишете що є хтось у кого "ось так" але це ж явно не по закону.

У випадку суду що вони принесуть в суд? Лічильник з паспортом і останньою повіркою ніколи? Я розумію що зараз вони супер позиції - ні тут ні там, але ж рано чи пізно щось зміниться, вірно? Як мінімум додаються лічильники на вході в будинок, які трохи наближають виявлення таких аномалій.
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
Я не розумію що ви мені хочете довести
Я всього лиш оповів реальну ситуацію з життя, коли лічильник понад 25 років без перевірки, а Львіводоканал продовжує приймати нульові покази та не нараховувати нічого понаднормового. Абонплату ввели лише роки два тому, а до того весь час було по нулях та без боргів.

А мені тут у відповідь - "це хвантастика, таке неможливе!".

Питання можливості та ймовірності влипнути з тим, на якому акцентуєтеся ви, наразі просто не цікавить.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
А мені тут у відповідь - "це хвантастика, таке неможливе!".
Я ж написав що у мене в місті таке неможливо і написав можливо у Львові якось це по іншому. Скоріше за все Львів поки дотує водоканал так що саме КП особливо не напрягається. Ок, але так не буде вічно. Ось і все що я вам хотів донести.
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
у мене в місті таке неможливо
Ви також чомусь мені не повірили що "своя людина" з Водоканалу може прийти та за певну винагороду скрутити показники лічильника на потрібні, поєднавши це як з перевіркою, так і з заміною.

Хоча у Львові знаю не один і не два таких випадки.

Ось для прикладу. В дівчини, що мешкала одна, був цукровий діабет, з вечора залізла у ванну з відкритою водою а зі сну чи то коми очнулася зранку. І так кілька разів на місяць. За ніч через перелив витікало кубів 6.
Через рік викликала "рішалу" і він замінив їй лічильник з повним списанням боргів. Скільки дала йому на лапу, вже не згадаю. А деталями поцікавитися вже не має в кого, пішла з цього світу...
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
....
А ви знаєте які норми нарахувань на одну людину у Львові?

Оповідаю. 5.4- 5.58 куб гарячої води в залежності від того. чи в місяці 30 чи 31 день (в лютому 5.08) та 6.08 - 6.475 холодної...
У нас холодну 0,310 на добу на 1 людину
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
А ви знаєте які норми нарахуванб на одну людину у Львові?

Оповідаю. 5.4- 5.58 куб гарячої води в залежності віж того. чи в місяці 30 чи 31 день (в лютому 5.08) та 6.08 - 6.475 холодної.
а 3-5 років тому яка норма була?
Це все добре, але ще раз повторюю, понад 25 років минуло без жодних перевірок, а зараз система на тому сайті продовжує приймати нуловий приріст показників та нараховувати лише абонплату за воду у розмірі 43 грн щомісяця.
Та й добре, якщо на вході в будинок є лічильник, то будьте впевнені що потім ці люди зможуть отримати донарахування. У водоканала є номер лічильника який встановили і по паспорту буде ясно коли він мав бути провірений але не був.

Тобто я будучи в тому водоканалі легко би від крайньої дати коли лічильник мав бути провірений - перерахував би їм платіжки по "нормі". Далі якщо в будинку ще є лічильник на вході (25 років не було, і всім було пофік, але я щось думаю що вже є і він записує). То різницю теж би на них повісив. І щось мені підказує шо рано чи пізно так і буде :)

А потім такі люди будуть жалітись на "магнітчиків" коли отримають 5-10 тис грн платіжку, хоча самі 25 років за воду не платили
Не факт, людина віднесе на повірку і повірка покпже, що лічильник в порядку
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Ви також чомусь мені не повірили що "своя людина" з Водоканалу може прийти та за певну винагороду скрутити показники лічильника на потрібні, поєднавши це як з перевіркою, так і з заміною.
Допустимо що це правда, прямо навіть повірку пройде.
Ось для прикладу. В дівчини, що мешкала одна, був цукровий діабет, з вечора залізла у ванну з відкритою водою а зі сну чи то коми очнулася зранку. І так кілька разів на місяць. За ніч через перелив витікало кубів 6.
Через рік викликала "рішалу" і він замінив їй лічильник з повним списанням боргів. Скільки дала йому на лапу, вже не згадаю. А деталями поцікавитися вже не має в кого, пішла з цього світу...
Навіть якщо це правда.

Питання на кого повішать різницю? Якщо двоє сусідів домовились, всі решта з лічильниками і є ви. Або необхідна людина звільнилась/була посаджена за корупцію. Які у вас документи є для захисту? Я вам навів приклад в моєму старому будинку. Так до пори до часу працювало, але ж з кожним наступним днем можливість попастись зростає а далі як у відомій приказці про "фраєра" і жадібність.
 

cds

Реєстрація
16.04.16
Місто
Днепр
Телефон
Pixel 4a, Nokia 515
Наче на період воєнного стану повірку лічильників відмінили
Шта? Є посилання на норм плавиковий акт?
У нас водоканал тренує повірку
Деякі питання повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки в умовах воєнного стану
Кабінет Міністрів України постановляє:
Установити, що позитивні результати періодичної, позачергової повірки та повірки після ремонту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, засвідчені відбитком повірочного тавра на таких засобах чи записом з відбитком повірочного тавра у відповідному розділі експлуатаційних документів та/або оформлені свідоцтвом про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки, строк дії яких закінчився у період воєнного і надзвичайного стану та протягом місяця після його припинення чи скасування, чинні на період воєнного і надзвичайного стану та протягом трьох місяців після його припинення чи скасування на всій території України або в окремих її місцевостях.
 
Реєстрація
23.02.11
Місто
Киев
Деякі питання повірки
Втрата чинності, відбудеться 04.06.2023, підстава - 440-2023-п:
«Подання на повірку лічильників води, газу, електроенергії, теплолічильників на території України, крім територій, зазначених у пунктах 1 і 2 цієї постанови, забезпечується протягом трьох місяців після закінчення опалювального періоду.»


Если кто затягивал поверку, то стоит поверить сейчас без ажиотажа.
 
  • Like
Реакції: kvv
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
Ви мені поясніть, звідки взялося 3-4 тис грн нарахувань, якщо людина не зловживала водою і крани тримала закритими?
Вже було пояснення:
Так це була різниця за роки між тим що подавали люди і тим що споживала вона (вона ж платила по нормі). В один момент водоканал вирішив нарахувати це на кожну квартиру. Люди взбунтувались, голова ОСББ написала в водоканал. Вони відмінили але сказали наступний місяць подати показники до 5 числа всім у кого є лічильник. Всі так і зробили, вони перерахували і вліпили цій жінці - до побачення.
Post automatically merged:

самі 25 років за воду не платили
Читайте уважніше. Люди там всі ці роки не живуть. То ж і з якого переляку їм за воду, яку весь той час не споживали, було платити?
Ну ці люди там не живуть. А в сусідніх квартирах - живуть інші люди (наприклад, по 10 в"єтнамців), які також не мають лічильника. В результаті, розхід води буде поділено на всіх, в кого нема лічильника.
 
Останнє редагування:
Зверху