Вибір мікрохвильової пічки

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Чому магнетрон? Запобіжники всі перевірив? ВЧ транс працює?
запобіжники в нормі. Транс як перевірити? Там 2-4 кВ
Діод с конденсатором перевір, якщо діод пробитий також гріти не буде так як то схема примножувача, запобіжників там 2.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Діод с конденсатором перевір,
конденсатор, запобіжники обидва - норма, а як діод перевірити мультиметром (пробував на продзвон - непродзовнюється)? пробував перевірити як на цьому відео (з 1хв.40с)


але не зрозумів, він вимірює опір діода спочатку один щуп до корпусу мікрохвильовки прикладає, а інший до діоду і показує 40МОм, а потім прикладає щупи з обох кінців діода і показує 40МОм і каже, якщо поміняти щупи місцями прикладання до діоду, то нічого не має показувати. Так як правильно все таки перевірити діод ? у мене в обох випадках показує (ел.мультиметр) 0.L
І стосовно перевірки конденсатора, на тому відео, автор каже, що при вимірюванні опору покази повинні зростати (збільшиватися) поступово, а в мене навпаки - починають падати (зменшиватися)
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Діод с конденсатором перевір,
конденсатор, запобіжники обидва - норма, а як діод перевірити мультиметром (пробував на продзвон - непродзовнюється)? пробував перевірити як на цьому відео (з 1хв.40с)


але не зрозумів, він вимірює опір діода спочатку один щуп до корпусу мікрохвильовки прикладає, а інший до діоду і показує 40МОм, а потім прикладає щупи з обох кінців діода і показує 40МОм і каже, якщо поміняти щупи місцями прикладання до діоду, то нічого не має показувати. Так як правильно все таки перевірити діод ? у мене в обох випадках показує (ел.мультиметр) 0.L
І стосовно перевірки конденсатора, на тому відео, автор каже, що при вимірюванні опору покази повинні зростати (збільшиватися) поступово, а в мене навпаки - починають падати (зменшиватися)
ну а в останньому весь ремонт
 
Останнє редагування:

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Діод с конденсатором перевір,
конденсатор, запобіжники обидва - норма, а як діод перевірити мультиметром (пробував на продзвон - непродзовнюється)? пробував перевірити як на цьому відео (з 1хв.40с)


але не зрозумів, він вимірює опір діода спочатку один щуп до корпусу мікрохвильовки прикладає, а інший до діоду і показує 40МОм, а потім прикладає щупи з обох кінців діода і показує 40МОм і каже, якщо поміняти щупи місцями прикладання до діоду, то нічого не має показувати. Так як правильно все таки перевірити діод ? у мене в обох випадках показує (ел.мультиметр) 0.L
І стосовно перевірки конденсатора, на тому відео, автор каже, що при вимірюванні опору покази повинні зростати (збільшиватися) поступово, а в мене навпаки - починають падати (зменшиватися)
ну а в останньому весь ремонт
наче все робоче по діагностиці. Так а що стосовно ковпачка магнетрона - впливає форма та розмір отвору ковпачка на щось чи можно брати з любим ковпачком ?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Себастьян Перейро,
Я с "убитого" магнетрона в обязательном порядке снимаю колпачек, поэтому в запасе имеются разных конфигураций. Рекомендуется ставить по форме, как "родной", но не думаю, что это так критично.
колпак, это антенна. Для измерительного прибора, для приемопередающей аппаратуры, форма и размер этого "колпака" будет иметь большое значение. В некоторых случаях решающее. В данном случае, нам надо генерируемую магнетроном энергию, на одной, стабильной частоте, передать в волновод.

Як на мене, краще підібрати рідний, можуть бути проблеми з потужністю, КСХ і ККД.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
@Себастьян Перейро,
Я с "убитого" магнетрона в обязательном порядке снимаю колпачек, поэтому в запасе имеются разных конфигураций. Рекомендуется ставить по форме, как "родной", но не думаю, что это так критично.
колпак, это антенна. Для измерительного прибора, для приемопередающей аппаратуры, форма и размер этого "колпака" будет иметь большое значение. В некоторых случаях решающее. В данном случае, нам надо генерируемую магнетроном энергию, на одной, стабильной частоте, передать в волновод.
читав це також, і ще подивився цього ютубера


тому питання лишилось)
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
@Себастьян Перейро,
Я с "убитого" магнетрона в обязательном порядке снимаю колпачек, поэтому в запасе имеются разных конфигураций. Рекомендуется ставить по форме, как "родной", но не думаю, что это так критично.
колпак, это антенна. Для измерительного прибора, для приемопередающей аппаратуры, форма и размер этого "колпака" будет иметь большое значение. В некоторых случаях решающее. В данном случае, нам надо генерируемую магнетроном энергию, на одной, стабильной частоте, передать в волновод.
читав це також, і ще подивився цього ютубера


тому питання лишилось)
Мені попадались кадри де розказували з чого зробити самому якщо немає де взяти, так що не думаю що то важно який там ковпак, сам ремонтував не одну але з проблемами магнетронів не стикався.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Мені попадались кадри де розказували з чого зробити самому якщо немає де взяти, так що не думаю що то важно який там ковпак
Невідповідність ковпака призведе до збільшення коефіцієнту стоячої хвилі, тобто збільшиться потужність, яка втрачається. Це може призвести до зменшення реальної потужності нагріву і розсіювання відбитої енергії і обгорянню того самого ковпачка.

Хочеш, щоби працювало надійно - обирай той, що був. Хочеш зекономити - бери дешевший, але будь готовий, що довго не проживе.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
сам ремонтував не одну
які були основні причини нерозігрівання їжі ?
В основному биті діоди, раз попадала з закороченим трансом десь шило від високого в такому випадку рішив не ремонтувати так як транс плюс доставка і робота то можна файне бу взяти з Європи, новим не дуже йму віри коли вони легкі як пір'я я про трансформаторні здибав такі, в швагра пробило конденсатори на магнетронів і таке було.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Невідповідність ковпака призведе до збільшення коефіцієнту стоячої хвилі, тобто збільшиться потужність, яка втрачається. Це може призвести до зменшення реальної потужності нагріву і розсіювання відбитої енергії і обгорянню того самого ковпачка.
чого це? ковпачок я ж не окремо збираюсь міняти, а у зборі з магнетроном, тобто якщо новий магнетрон буде з ковпачком із шестикутним отвором, то ця антена буде узгоджена з випромінювачем цього магнетрона
Post automatically merged:

Хочеш, щоби працювало надійно - обирай той, що був. Хочеш зекономити - бери дешевший, але будь готовий, що довго не проживе.
різниця не в ціні - ціна у них однакова, просто магнетрона з таким ковпачком як у мене не має в наявності
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Невідповідність ковпака призведе до збільшення коефіцієнту стоячої хвилі, тобто збільшиться потужність, яка втрачається. Це може призвести до зменшення реальної потужності нагріву і розсіювання відбитої енергії і обгорянню того самого ковпачка.
чого це? ковпачок я ж не окремо збираюсь міняти, а у зборі з магнетроном, тобто якщо новий магнетрон буде з ковпачком із шестикутним отвором, то ця антена буде узгоджена з випромінювачем цього магнетрона
Post automatically merged:

Хочеш, щоби працювало надійно - обирай той, що був. Хочеш зекономити - бери дешевший, але будь готовий, що довго не проживе.
різниця не в ціні - ціна у них однакова, просто магнетрона з таким ковпачком як у мене не має в наявності
Ой я ж тобі писав, що той магнетрон котрий ти купив там вже все узгоджено, тільки яка його потужність то тре глянути в тирнеті.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Останнє редагування:

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
так. але в іншому магазині. У мене саме такий стояв - GALANZ 24FB-610A
Post automatically merged:

Бачив їх багато виходить зладу.
на ютубі чув від одного, що в нього багато саме таких неробочих
Post automatically merged:

не знайшов лише чим воно відрізняється за маркуванням - взяв XD19123-GALO2, але є XD18123-GALO2. є ще такі, у мене якраз більш схоже маркування на останній +-
 
Останнє редагування:

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
так. але в іншому магазині. У мене саме такий стояв - GALANZ 24FB-610A
Post automatically merged:

Бачив їх багато виходить зладу.
на ютубі чув від одного, що в нього багато саме таких неробочих
Я також те бачив, через що і питаю
 
Зверху