Вибір блендера/подрібнювача/чопера

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Зламався редуктор подрібнювача блендера. Блендер самий прости - сатцрн, його ф-ції та якість роботи звдовільняли потреби на всі 100%. Виявилося, що ф-ція подрібнювача була найзатребована. Бачив рекламу тв маркету - подоібнювач ''Блискавка'' за 400₴. Мржливо, хтось юзав цю штуковину - варто її купити чи краще на щось інше звернути увагу?
 
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
Зламався редуктор подрібнювача блендера.
У мене дружина ручні блендери виводить з ладу в промислових масштабах. Уже загинув смертю хоробрих Сатурн - відвалилося лезо подрібнювача; Mulinex - почав зупинятися при навантаженні; зараз доживає свого Bosch. :rolleyes:
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Зламався редуктор подрібнювача блендера.
...Mulinex - почав зупинятися при навантаженні...:
мій сатурн також вийшов зладу через перевантаження - схоже, що пластикові шестерні редуктора з'їлися
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
витратний матеріал, тому хочу взяти щось недороге - ціна/якість
Останні пошуки блендера закінчились покупкою мультипечі Gorenje. Це діло серйозне.
Плануєте самі користуватись, чи своїй половині? Я вже планую взяти настільний блендер, такий з чашою зверху.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
витратний матеріал, тому хочу взяти щось недороге - ціна/якість
Останні пошуки блендера закінчились покупкою мультипечі Gorenje. Це діло серйозне.
Плануєте самі користуватись, чи своїй половині? .
мамі
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
почав зупинятися при навантаженні
Таким девайсам треба давати набагато менше навантаження, ніж записано "в паспорті", довше проживуть. Два рази закласти, замість одного. Але жінкам буває це важко пояснити..
 
  • Like
Реакції: PinG
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
Два рази закласти, замість одного. Але жінкам буває це важко пояснити..
Блендер якраз використовується для тих функцій, котрі не передбачені виробником. )))
Порою і для подрібнення всіляких горіхів, духмяного перцю і тому подібного. Нічого дивно, що завчасно відправився в рай для техніки.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Два рази закласти, замість одного. Але жінкам буває це важко пояснити..
Блендер якраз використовується для тих функцій, котрі не передбачені виробником. )))
Порою і для подрібнення всіляких горіхів....
саме черещ велику кількість горіхів і зламавмя в мене
 
Реєстрація
17.02.20
Місто
Київ
Телефон
Poco m4 pro 5g
Зламався редуктор подрібнювача блендера. Блендер самий прости - сатцрн, його ф-ції та якість роботи звдовільняли потреби на всі 100%. Виявилося, що ф-ція подрібнювача була найзатребована. Бачив рекламу тв маркету - подоібнювач ''Блискавка'' за 400₴. Мржливо, хтось юзав цю штуковину - варто її купити чи краще на щось інше звернути увагу?
Я в село взяв такий, 476 грн, повністю сталь.
2 швидкості, моторчик жвавий.
Але! Я не знущаюсь над технікою, брав тільки для подрібнення овочів на салат. Інколи може горіхи подрібню ( жменю максимум на випічку)
Гарно миється. І ніякого пластику.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Зламався редуктор подрібнювача блендера. Блендер самий прости - сатцрн, його ф-ції та якість роботи звдовільняли потреби на всі 100%. Виявилося, що ф-ція подрібнювача була найзатребована. Бачив рекламу тв маркету - подоібнювач ''Блискавка'' за 400₴. Мржливо, хтось юзав цю штуковину - варто її купити чи краще на щось інше звернути увагу?
Я в село взяв такий, 476 грн, повністю сталь.
2 швидкості, моторчик жвавий...
взяв такий, подивимось
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Зламався редуктор подрібнювача блендера. Блендер самий прости - сатцрн, його ф-ції та якість роботи звдовільняли потреби на всі 100%. Виявилося, що ф-ція подрібнювача була найзатребована. Бачив рекламу тв маркету - подоібнювач ''Блискавка'' за 400₴. Мржливо, хтось юзав цю штуковину - варто її купити чи краще на щось інше звернути увагу?
Я в село взяв такий, 476 грн, повністю сталь.
2 швидкості, моторчик жвавий...
взяв такий, подивимось
посилання можна?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Зламався редуктор подрібнювача блендера. Блендер самий прости - сатцрн, його ф-ції та якість роботи звдовільняли потреби на всі 100%. Виявилося, що ф-ція подрібнювача була найзатребована. Бачив рекламу тв маркету - подоібнювач ''Блискавка'' за 400₴. Мржливо, хтось юзав цю штуковину - варто її купити чи краще на щось інше звернути увагу?
Я в село взяв такий, 476 грн, повністю сталь.
2 швидкості, моторчик жвавий...
взяв такий, подивимось
посилання можна?
 
Зверху