Вибір автомагнітоли

  • Автор теми Tori
  • Дата створення

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
На відміну від вічних двигунів, радіоелементи з часом старіють і втрачають свої властивості. Тому ВЧ-тракт з часом буде працювати тільки гірше. Пересихання регулювальних ресзисторів, всихання конденсаторів, текучість компаунда...
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
І головне, кнопки, на яких стерлося струмопровідне напилення. Це біль.
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
При этом эти же люди критически относятся к покупке штатной
Я не буду против советов покупки новой и качественной (у кого есть опыт), но 20-летняя кассетная с разборки... :unsure: Напоминает стариковское брюзщание: "вот раньше марожено настоящее делали, не то что сейчас"..
Человеку нужно РАДИО. Новая и качественная магнитола- это от 500$. Купить радио за 500уе?
При чем тут мороженое? Магнитолы умели делать хорошие и тогда и сейчас, только цена у качественных была всегда высокая, раз в 15-20 больше той, что ты привык покупать.
А насчет срока службы - радио с того 20-летнего кассетника 99,9% тебя переживет
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
кнопки, на яких стерлося струмопровідне напилення
Та й фарба ззовні.. Часто й бруд, який 20 років забивався у всі щілини, вже нічим не віддерти і не дістати..
Post automatically merged:

Человеку нужно РАДИО
Это ошибочный путь. Сегодня нужно только радио, завтра захочет мп3, послезавтра AUX и онлайн с Ютуб Мьюзик, каждый раз менять и искать говно с разборок?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Якщо прямо просто радіо треба - то купить радіоприймача і кинуть в бардачок :)
Складніший варіант - через AUX і джек в телефон де є вихід на навушники - тоді хочеш радіо хочеш ютуб хочеш спотіфай. AUX є і в старезних гамнітолах.
Доречі десь на дачі валяється 1-дін старенька гамнітола яку я замінив на Октавії тур, Alpine здається, не з заводу. Можу подарувати в стані як є, вона працювала, але дроти до неї не факт що є, бо я майже зразу її замінив на сучаснішу.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
AUX є і в старезних гамнітолах.
Якраз ні, тоді це була "преміум" функція, саме тоді були дуже популярні фм-трансмітери з AUX (ще не блютус) і перехідники з джека 3.5 на касету.. :LOL:
Ну старезні я вважаю початок 2000х а не Панасаунд 1992 року чи якісь поділки радянських заводів із захистом від ядерного удару :)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
горіх, я теж про імпортні /штатні початку 2000 років.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
тоді це була "преміум" функція
Еще и какая. В предыдущей машине предыдущий же владелец поставил какой-то Pioneer, колонки, полку делали - музыка в 2006-м году под 2000 грн. обошлась. Ну точно не скажу, сколько сама "голова" стоила, но немало (звучало все хорошо). А AUX к "голове" Pioneer за отдельные 150$ продавал, в виде кабеля-расширения с тыльной стороны магнитолы. Говорили, что умельцы этот кабель за более гуманные деньги паяли, но все равно, не пять копеек.

Я себе в 2008-м kenwood покупал, за 100$, aux и пульт были.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Пишу сюда, если лучше в другую тему - жалуйтесь на сообщение и пишите куда лучше перенести.

Только что иду мимо чужой машины и слышу отчётливый мужской голос, кто-то по телефону прям рядом со мной говорит. Приглядываюсь, внутри машины сидит барышня, и, судя по артикуляции, разговаривает по громкой связи. Скорее всего, даже не подозревает, что голос собеседника все в округе слышат.

Я, если честно, тоже о таком эффекте "дешёвой нокии" не думал.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Приглядываюсь, внутри машины сидит барышня, и, судя по артикуляции, разговаривает по громкой связи.
Да ну, регулярно чути на деяких авто. На Nissan Leaf точно. Просто погана шумка, а баришня погано чує.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Скорее всего, даже не подозревает
Я наприклад, зазвичай, просто не парюсь. Шумка правда добра, але камон, я в третьому ряду на світлофорі, кому заважають питання мами, як покакала її онука, може ввімкнути собі музику гучніше :)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
в третьому ряду на світлофорі, кому заважають питання мами
То й не дуже почують, а ось коли авто стоїть і чути розмову на всю вулицю... таке... :LOL: Навіщо так гучно вмикати, ось питання..
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Скорее всего, даже не подозревает
Я наприклад, зазвичай, просто не парюсь. Шумка правда добра, але камон, я в третьому ряду на світлофорі, кому заважають питання мами, як покакала її онука, може ввімкнути собі музику гучніше :)
В третьому ряді воно якраз не чути.
Чути пішоходам в житловій зоні, на території офісних центрів...
І нюанс не в тому, що пішоходам не подобаються фекальні новини твоєї доньки.
А те, що водії і водієсси потім дивуються, звідки оточуючі знають про їх блядські походеньки або намагання намахати контрагентів.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Мені достатньо увімкнути гучний зв'язок на телефоні і кинути його на магніт на торпедо - я добре чую, і мене відносно нормально. І "за бортом" розмову не чутно.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Мені більше цікаво чому люди в тачках, які явно мають блютуз з завода, все одно кричать в телефон на гучномовці, ще й тримаючи в руках на ходу
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
plebis, багатьом не подобається, що дзвінок йде на блютуз, і пасажири можуть почути, тому за замовчанням не з'єднують з магнітолою. У мене магнітола не заводська, чути гірше, ніж на гучному з телефону.
 
Зверху