Акційні пропозиції Vodafone

Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Якщо надіслали умовно вигідну пропозицію РБА, а зараз і так проплачено до січня 2025 то чи варто підключати нову пропозицію? Бо ХЗ що до того часу буде. Надто багато часу ще, чи врахується те що зараз проплачено? До того ж зараз не РБА а аналогічна пропозиція але без відображення в Мій Водафон. Якби потім не сказали що у вас нічого і не було оплачено до січня.
 
Реєстрація
01.09.12
Місто
Знаменка
Якщо надіслали умовно вигідну пропозицію РБА, а зараз і так проплачено до січня 2025 то чи варто підключати нову пропозицію? Бо ХЗ що до того часу буде. Надто багато часу ще, чи врахується те що зараз проплачено? До того ж зараз не РБА а аналогічна пропозиція але без відображення в Мій Водафон. Якби потім не сказали що у вас нічого і не було оплачено до січня.
так и есть. у меня иначе была ситуация: пополнил, сняло вместо годовой скидки за полный месяц. котики промямлили что-то типа мы видим, ждите. и все на этом через 5 дней пришло гба примерно по такой же цене. подключил без раздумий, а по поводу котиковой акции 100% так все и пропало. нет времени и нервов выбивать эту скидку. ГБА надежнее, т к отображается в МВФ. это как бы официально, а скидка- это подпольная серая схема, которую видят котики и все... сегодня видят, а завтра не увидят, что с ними будете потом делать?
 

irv

Реєстрація
17.09.19
Місто
Пшемыcль
Телефон
Nokia 2146
На анлим пришло предложение РБА за 920 грн, проигнорировано. Через 3и дня пришло пополни на10грн и на допку дадим 290грн.
 
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
osot056,
представьте, у вас 10 полочных симок, и все на продажу,
вы реально будете по 1000 кидать и пытаться успеть кому-то напарить?
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Отримав пропозицію у МФ. Геть не знаю що це! Хто з тим стикався? Поясніть, що пропонують?
 

Вкладення

  • photo_2024-05-06_18-11-45.jpg
    photo_2024-05-06_18-11-45.jpg
    55.9 КБ · Перегляди: 92

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Реєстрація
15.11.23
Місто
Ивано-Франковск
Хто з тим стикався? Поясніть, що це!
Я стикався. Це цифра 1.
Писали, щоби взнати, що там, треба тицнути червону одиничку.
Нічого не підключиться без моєї волі?
Типа поменяют тариф
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Я в самому кінці квітня підключив за 299грн 100% знижку на рік. Сьогодні домігся від оператора змінити дату закінчення цієї знижки, бо там була помилка відключення знижки на місяць раніше. Помилку виправили. А тепер мені треба поміняти тариф? Де логіка у оператора? Та ще й на невідомий тариф!
 
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
Отримав пропозицію у МФ. Геть не знаю що це! Хто з тим стикався? Поясніть, що пропонують?
Там пакет 4g smart light
Можете перевірити в порівнянні тарифів, він має бути як спецпропозиція.
 
Реєстрація
17.03.24
Місто
Суми
В додатку зникла напис коли закінчуєтся РБА. Дата поповнення є, а до яког РБА зникла. Весь час була. РБА діє до кінця року.Screenshot_20240506-203217.jpg
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Я в самому кінці квітня підключив за 299грн 100% знижку на рік. Сьогодні домігся від оператора змінити дату закінчення цієї знижки, бо там була помилка відключення знижки на місяць раніше. Помилку виправили. А тепер мені треба поміняти тариф? Де логіка у оператора? Та ще й на невідомий тариф!
Про цю одиничну, раніше багато писалося.
Я її декілька разів ігнорував.
А логіка опеатора, дати знижку, а потім скинути з неї.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Зрозуміло по тій одиничці. Не буду випробовувати долю. Зараз на рік знижка на старий Джойс. Краще залишитися саме на ньому.
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
тицьнув і отримав Joice Start, а знижка на рік збереглася з SuperNet.
Повезло... предложение индивидуально и содержит разные ТП - которые по мониторингу VF "лучше" подходят абону. Мог "тицьнуть" - и отдуплится на ТП с абонкой в пару-тройку раз больше и потерей ГБА :boss:
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Так отож! Дуже гарно, що я не спокусився натиснути на ту одиничку. І в принципі, взагалі, виходить просто тупа підстава. Через кілька днів після підключення 100% знижки пропонувати "кота в мішку" - кнопка без опису умов. Ну і можна уявити як оператор з підтримки тобі говорить про те, що ти сам щось там натиснув. Ніхто ж твоєю рукою не водив по екрану смартфону. Ти сам це зробив. Ну чого на когось ображатися.
 
Зверху