Євробачення

RuslanMikhay

Заблокирован
Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
Как ни крути первое место занимают или на хайпе или на политической основе. То есть Украина выиграет первое место на Евровидении в тот год, когда победит в войне с рфией. Даже если песня будет слабее, чем у представителей от других стран-участниц. Вспомните 2004, 2014, 2022г. В совпадения не верю.
 

RuslanMikhay

Заблокирован
Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
Evgenii, немного ошибся 2016 год Джамала с песней "1944". Но что было в 2014-15гг. в Украине все прекрасно помнят.
Post automatically merged:

По поводу Русланы. Да, выступление было до Майдана. Но Майдан не появился из неоткуда. Уже в 2003-2004гг. было социальное напряжение и начинались социальные протесты. Или всё было тихо?
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Как ни крути первое место занимают или на хайпе или на политической основе. То есть Украина выиграет первое место на Евровидении в тот год, когда победит в войне с рфией. Даже если песня будет слабее, чем у представителей от других стран-участниц. Вспомните 2004, 2014, 2022г. В совпадения не верю.
Теж думала над цим. Минулий рік в фіналі двобою зійшлися Фінляндія та Швеція, будем вірити, що ніяк не пов'язане з членством в НАТО.
2021 перемога Італії, яка найбільш постраждала в Європі від Ковіду. 2020 скасовано, 2019 Нідерланди, підтвердження слідчою групою про збиття МН17, 2018 Ізраїль на честь 70 річчя держави Ізраїль. Далі знаємо приблизну картину.
Як і приміром те, що "нас"в лиці Меловіна покарали 0 балів від суддів, бо не допустили ту руснячку, бо вона в Крим їздила.

По тепер ішньому євробаченню, бачу що дуже тянуть Джері і Альону. Мені музика зайгоа, але теж не подобається що вони про матір Терезу співають. ЇЇ постать дуже неоднозначна. Я вважаю, що хороший представни має мати потужний голос, шоу і чіпкий приспів. ЯК на мене Меловін тут душе хороший кандидат, хоча пісня мене не качає.
Стосовно блогерів, то найбільш близький мені по думці і нормальному огляду Діма Отакот
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
2021 перемога Італії, яка найбільш постраждала в Європі від Ковіду. 2020 скасовано, 2019 Нідерланди, підтвердження слідчою групою про збиття МН17, 2018 Ізраїль на честь 70 річчя держави Ізраїль
Якщо ще перемогу України в 2022 можна пояснити війною, що сколихнула Європу, то все процитоване - притягнуто за вуха. За подібними критеріями можна обґрунтувати перемогу будь-якої країни.
 

RuslanMikhay

Заблокирован
Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
RifleR, речь идёт конкретно про Украину. В этом году ярких исполнителей нет, как и не предвидится положительных событий для нашей страны. Место в первой десятке, максимум пятёрке, возможно, первое место никак. Тем более, в случае удачи, как проводить в 2025г., если у государства нет денег совсем и война растягивается ещё на много лет, опять отдать проведение конкурса другому государству? В этом, думаю и в следующем году тоже, участие Украины в конкурсе Евровидения чисто символическое без шансов на грандиозный успех. И такое положение дел во всех сферах жизни, к сожалению.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
все процитоване - притягнуто за вуха. За подібними критеріями можна обґрунтувати перемогу будь-якої країни.
Ага, а чого тоді бали глядачів та суддів так різняться?
Дійсно, декотрі виконавці мені дуже сподобалися і пісні попадали до плейлисту. А можливо то плановані акції, де деякі співаки дуже сильні в принципі.
Я думаю в нас би Сердючка принесла перемогу легко. Суперпопулярна зірка, пісня в топі найпопулярніших пісень євробачення, причому не призове місце.
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Ага, а чого тоді бали глядачів та суддів так різняться?
тому що вони послуговуються різними критеріями для оцінки.
Як і приміром те, що "нас"в лиці Меловіна покарали 0 балів від суддів, бо не допустили ту руснячку, бо вона в Крим їздила
у 2022 наші судді дали Польщі нуль балів. Думаєте, вони зробили то навмисне, щоб донести якийсь меседж?
 
  • Like
Реакції: idea

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
3 лютого о 18:00 розпочнеться трансляція фіналу Національного відбору на «Євробачення-2024», під час якого журі та глядачі оберуть цьогорічного представника України на Пісенний конкурс. Окрім 11 фіналістів на сцену вийдуть зірки «Євробачення» попередніх років.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
🤦‍♀️ Нацвібір в нас не проходить без якихось казусів.
Наразі голосування продовжено до наступного дня 15.00. В 19.00 вийдуть в онлайн і скажуть, хто нарешті переміг.
І це тепер, коли наш Відбір вперше транслювали на офіційному Європейському каналі Євробачення.
В цілому мені сподобалися учасники Древо, Анка, ЯГоди. В Джері саунд теж непоганий, але вони мене абсолютно відвернули своєю агресивною рекламою. Саме Енко, яке співпрацює з 1+1, я так розумію, любить піаритися на хайпі, а зараз від них учасники Яктак та Джері.
За останній тиждень, що впало в око:
-Ветерани космічних військ в гостях Джері і Альона
-ШоЗаСонг в гостях Джері і Альона
- Бедняков в гостях Джері і Альона
- Леви на джипі в гостях...вгадайте.
На сніданок з г+г було запрошено лише 2є учасників Яктак та Джері і Альона.
Постпродакшен роблять г+г, бо з метою безпеки робили запис ефіру, транслювали лише вже саме голосування. Ну такий був план.
Лишився лише чорний піар, і що ж ви думаєте? Отой випуск Ісландії де Петров з ІВановим обісрали Альону записаний ще десь у листопаді виліз аж тепер.
Альона бачте сказала, що вона не репосте збори на ЗСУ, бо вона творча людина...🤦‍♀️🤷🤡
Тому я досить легко визначилась з фаворитами. Але знаючи як голосує наш нарід можна очікувати найтупіший результат.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Євробачення - це шоу, яке не закінчується на сцені, а супроводжує його з усіх боків.
Цікавого перегляду)
 

RuslanMikhay

Заблокирован
Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
Где можно увидеть количество зрителей Нацотбора? Просто хочу для себя понять, какое количество запросов вывело из строя Дию. Одно дело, когда хакерская атака на Киевстар, другое дело - большое количество голосов в Дии. Но все равно некрасивая ситуация: либо Дия требует значительной доработки и не нужно спешить доверять свои данные этому ресурсу, либо же организаторам Нацотбора не понравился ход голосования. В любом случае, к "победителю" Нацотбора будут вопросы.
 

Anticot

Заблокирован
Реєстрація
03.07.23
Місто
Kiev
не нужно спешить доверять свои данные этому ресурсу
Твои данные уже там.
Как и твои и мои...,даже не знал что євробачення проходит... кто его смотрит, ладно там футбол євро или чм, а так.... ладно
 

RuslanMikhay

Заблокирован
Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
Post automatically merged:

Post automatically merged:

В то время как другие европейские страны экономят бюджетные средства и отказываются от участия в давно непопулярном музыкальном конкурсе, Украина при отсутствии средств на соцвыплаты и армию вбухивает на это шоу почти 11000000грн.(!). О чём можно говорить дальше.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.03.23
Місто
Суми
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
В то время как другие европейские страны экономят бюджетные средства и отказываются от участия в давно непопулярном музыкальном конкурсе, Украина при отсутствии средств на соцвыплаты и армию вбухивает на это шоу почти 11000000грн.(!). О чём можно говорить дальше.
Про "давно непопулярний конкурс" - це лише ваша суб'єктивна думка.

Тільки українців взяло участь в голосуванні за фіналіста Нацвідбору близько 1 мільйона осіб, і це голосування ще триває. Ще й враховуючи, що не всі глядачі голосують, то загальна українська аудиторія цього шоу ще більша.

Участь країни в Євробаченні, це в тому числі й іміджева історія, шанс зайвий раз нагадати європейцям про Україну та війну, можливість популяризувати українську культуру, підтримка молодих артистів.

У порівнянні з тим же телемарафоном, куди за 2 роки виділили вже більше мільярда (!) гривень, то це не така вже велика сума.

І щось не пам'ятаю такого галасу, протягом 2014-2023 років, коли ми так само під час війни брали участь в цьому конкурсі. Або коли у 2017 на проведення Євробачення Україна витратила більше 600 мільйонів гривень.
 

RuslanMikhay

Заблокирован
Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
Ungvar, "имиджевая история"? Какой имидж создал для Австрии бородатый мужик, который натянул женское платье и думал, что это красиво, а не блевотно. Даже если взять теоретически, что в этом году Украина победит на Евровидении, то все равно нет ни условий, ни денег на его проведение у нас в 2025г. Зачем участие ради просто участия(?). Политику или что-то про имидж сюда тащить не нужно. Так уже делали и чем это закончилось в 2005 году все помнят.
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Ungvar, "имиджевая история"? Какой имидж создал для Австрии бородатый мужик, который натянул женское платье и думал, что это красиво, а не блевотно. Даже если взять теоретически, что в этом году Украина победит на Евровидении, то все равно нет ни условий, ни денег на его проведение у нас в 2025г. Зачем участие ради просто участия(?). Политику или что-то про имидж сюда тащить не нужно. Так уже делали и чем это закончилось в 2005 году все помнят.
Стосовно іміджа Австрії: це їхнє діло кого відправляти на Євробачення. Хочуть бородатого мужика, відправляють бородатого мужика. Ти ж не думаєш, що всі мають робити так, як тобі подобається? Так само і для України - це саме іміджева історія. Зайвий раз в інтерв'ю нагадати аполітичним європейським гладачам, що в нас іде війна. Зайвий раз нагадати, що українська культура - частина європейської, а Україна - частина Європи. І багато інших бонусів від участі України в загальноєвропейській подіїї.
Post automatically merged:

Даже если взять теоретически, что в этом году Украина победит на Евровидении, то все равно нет ни условий, ни денег на его проведение у нас в 2025г.
Ти в курсі як вийшли з ситуації після перемоги Калуша? Дуже навіть позитивно - весь Ліверпуль в кольорах українського прапору. кожен англієць дізнався, що від України чути не тільки про війну, але є й історії успіху.
 
Останнє редагування:
Зверху