Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Тому не хвилюйтесь, в майбутньому вже буде вказано правильно, і око буде радуватись)
У застосунку треба багато змінити, щоб око радувалось. Я ось дивлюся текст на кнопці "Зняти з сейфу" й розумію, що український правопис (mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/05062019-onovl-pravo.pdf) банк не знає -- сторінка 19, параграф 25. Я вже в чаті хейтерів пропонував щоб знайти мовознавця + того, хто знає нормоконтроль, і нехай зробить вичітку текстів у застосунку, тарифах і документах, які може прочитати клієнт. Роботи вистачить )

1715439457468.png
 

LarSia

©°
Реєстрація
26.05.10
Місто
Днепр
Телефон
iPh 11, Moto X4
Скажите пожалуйста - какую категорию уведомлений (андроид) нужно включить, чтобы приходили уведомления, пуши о транзакциях, и не включать какие, чтобы не было всяких "пора пообедать, кешбек" :dash1: , "кредит налом" и тому подобная абсолютно ненужная хрень. А то так достало уже это, что я отключила все уведомления этого "супер-приложения"... Ну и то, что этот же мусор теперь на главном экране вверху всё время вылазит и маячит - совсем как-то не гуд...
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Скажите пожалуйста - какую категорию уведомлений (андроид) нужно включить, чтобы приходили уведомления, пуши о транзакциях, и не включать какие, чтобы не было всяких "пора пообедать, кешбек" :dash1: , "кредит налом" и тому подобная абсолютно ненужная хрень. А то так достало уже это, что я отключила все уведомления этого "супер-приложения"... Ну и то, что этот же мусор теперь на главном экране вверху всё время вылазит и маячит - совсем как-то не гуд...
Добрий ранок! Є рекламні пропозиції, пуш сповіщення, котрі надсилаються клієнтам. Як нагадування, до прикладу.
Або скористатися кредитною пропозицією, або придбати собі щось ласеньке у вихідний день :giggle:
Щодо сповіщень на головному екрані застосунку, то вам потрібно перейти у Профіль - ти вимкнути Сповіщення на Головній сторінці.

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
 
Зверху