3Mob і Telegram

Реєстрація
17.10.17
Місто
Киев
Привіт! Хто може знає, чому Телеграм при реєстрації відхиляє номери 091, зокрема 3Mob та Lycamobile?
 
Реєстрація
13.09.23
Місто
Limanka
Телефон
MI 9T Pro
Номера с кодами 091 (3mob, Lycamobile) и 094/089 (Интертелеком/SIP ИТ) не регистрируются в Telegam. Он их не воспринимает, как действующие, с 2022 года (начала войны). У большой тройки операторов таких багов не наблюдается.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
21.02.11
Місто
Киев
Проблема у тому що і переведений у київстар 091 теж не рееструє у телеграм,я вже і в підтримку писав неодноразово,тупо відповідей нема,наче не читають
 
Реєстрація
04.03.23
Місто
Kyiv
Проблема у тому що і переведений у київстар 091 теж не рееструє у телеграм,я вже і в підтримку писав неодноразово,тупо відповідей нема,наче не читають
Якщо легше,то старий номер 039 теж не працює. 091 місце або в 3310 або в смітнику.
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
Реєстрація
11.02.22
Місто
Sady
В тому році зареєстрував
 

Вкладення

  • Screenshot_20231207_131101.jpg
    Screenshot_20231207_131101.jpg
    110.9 КБ · Перегляди: 125
Реєстрація
11.02.22
Місто
Sady
Т
В тому році зареєстрував
Але як? Може, пригадуєте у який спосіб?
А не пам'ятаю, я цей номер реєстрував бо в мене не було доступу до якоїсь групи, де заблокований був інший номер і так цей акк і працює, захожу іноді через нього.
Та в принципі як звичайно мабуть і реєстрував, але цей номер вже у мене,, живе,, десь років чотири, він не новий був, під час реєстрації в тєлєзі.
 
Реєстрація
13.09.23
Місто
Limanka
Телефон
MI 9T Pro
Т
В тому році зареєстрував
Але як? Може, пригадуєте у який спосіб?
А не пам'ятаю, я цей номер реєстрував бо в мене не було доступу до якоїсь групи, де заблокований був інший номер і так цей акк і працює, захожу іноді через нього.
Та в принципі як звичайно мабуть і реєстрував, але цей номер вже у мене,, живе,, десь років чотири, він не новий був, під час реєстрації в тєлєзі.
Раньше, до войны, в Telegram нормально всё регистрировалось. Можно было выходить/заходить сколько угодно. Где-то в марте-апреле 2022 г. с Лайки уже вход в телегу был «заказан». А сами номера, заказанные ещё в 2019-20 г.г. многие не видели ни копейки и все рабочие. Входящие идут сразу, а на 0800 бывает со 2-го - 3-го раза идёт дозвон.
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
В тому році зареєстрував
але ж у вас номер +380919 це і раніше нібито реєструвалось, деякі відгуки чув, що Тримоб можна зареєструвати.
свій досвід вказував щодо +380916 Лайкамобайл ці номери не реєструвались.
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Був акаунт з номером 0918..., створний після лютого 22го.
Так як його у багатьох групах забанили, то вирішив убити і зробити заново. Фігвам.
 
Реєстрація
15.10.15
Місто
США; Киев
Телефон
Samsung Galaxy S21
Я писав на техпідтримку Телеграма дозволити реєстрацію на мій номер 094. Навіть відповіді не отримав.
 
Реєстрація
04.03.23
Місто
Kyiv
Я писав на техпідтримку Телеграма дозволити реєстрацію на мій номер 094. Навіть відповіді не отримав.
У мене в Одесі велика група сусідів у вайбер,повно саме Інтертелеком з кодом 094, здебільшого у нас зареєстровано з 067, дуже старі абоненти. Під час ковіду намагався телегу на старенькому редмі 3 про з кодом 0911,0919 аж нічого. Номери тестував також 0916 також нічого, зараз ці лайки в бабуся фоні,очікують нуль на балансі та у смітник
 
Реєстрація
07.10.19
Місто
Київ
Телефон
realme 6
Телеграм навіть не відповідає на питання щодо номерів лайки ...
 
Зверху