Портативний зовнішній акумулятор / Портативний Powerbank

  • Автор теми Alex
  • Дата створення

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
якщо постійно юзати то так
я взяв просто щоб в літку коли без сумки
було зручно вийти з малим на майданчик і кишені не відривати
поки всього раз потестив і лежить чекає свого часу
Post automatically merged:

в ньому навіть типу ліхтарик є - замок підсвітити чи зорієнтуватись в просторі можна ))
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Порадьте павер на 50000. Можна без швидкої зарядки.
Потрібен самий дешевий, але з заявленою ємністю.
Я дико вибачаюся, але намагаюся зрозуміти, для чого такий можна використовувати. Щось в голову нічого такого не лізе.
Бо по моїх розрахунках, треба повербанки 10 000 на освітлення та 20 000 на зарядку гаджетів. Де що я не можу зрозуміти?
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Порадьте павер на 50000. Можна без швидкої зарядки.
Потрібен самий дешевий, але з заявленою ємністю.
Я дико вибачаюся, але намагаюся зрозуміти, для чого такий можна використовувати. Щось в голову нічого такого не лізе.
Бо по моїх розрахунках, треба повербанки 10 000 на освітлення та 20 000 на зарядку гаджетів. Де що я не можу зрозуміти?
Це ти на добу розрахував? А якщо на тиждень? :)
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
BaDa , я розумію, що в кожного свої потреби. Але чесно - не можу зрозуміти, навіщо треба повербанк 50 000. Тому і запитав.
 

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
а не краще взяти хороший бокс павербанка і туди напхати 18650 з хорошою ємністю?
Проще, но можно нарваться на тупость встроенного контроллера, настроенного на останов разряда при 3.5V, а не не при 2,5...2,8V. И толку ожидаемой отдачи от высокоемких банок не будет.

По современным реалиям, готовое решение с быстрой зарядкой - всяко лучше.
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Проще, но можно нарваться на тупость встроенного контроллера, настроенного на останов разряда при 3.5V, а не не при 2,5...2,8V.
А можно на такое нарваться и на заводском закрытом устройстве, но там вы доступа к аккумулятору иметь не будете. Как говорится "меньше знаешь- крепче спишь".
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Проще, но можно нарваться на тупость встроенного контроллера, настроенного на останов разряда при 3.5V, а не не при 2,5...2,8V.
А можно на такое нарваться и на заводском закрытом устройстве, но там вы доступа к аккумулятору иметь не будете. Как говорится "меньше знаешь- крепче спишь".
Ті "заводські", що вскривав і "дивився", мали обмеження на розряд 3В. А ті "заводські", в які 18650 треба вставляти самому, від 3,2 до 3,5В.
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Ті "заводські", що вскривав і "дивився", мали обмеження на розряд 3В. А ті "заводські", в які 18650 треба вставляти самому, від 3,2 до 3,5В.
Маю один такий девайс. Купував такий на 8 елементів, враження тільки позитивні. Вимикається при 2.9 В. Слід враховувати, що при скиданні навантаження може відбуватися відскок напруги в вищу сторону. На павербанках з двума банками, де навантаження на кожен акумулятор вища, відскок найбільший, а на павербанках на більше елементів цей відскок буде відповідно менший, бо навантаження на окремий акум було меншим. Вангую, що у вас було те саме, павербанк вимикався десь при 3.0, а коли ви проводили заміри, то напруга вже була 3,3-3,4 В. Візьміть до уваги, якщо ви будете розряджати акум до 2.5 В, то кількість циклів його знижується в рази. На літій-іонних акумах при розряді нижче 3.2 вольти напруга стрімко падає, тобто залишкова ємність там невелика залишається. Колись ще на кнопочній Nokia E51 робив заміри: на посадженому в нуль акумі напруга була 3.2 В, на повністю зарядженному- 4.2В. Так що частковий недорозряд дозволить вам продовжити ресурс. Щодо заводстких павербанків кількість браку теж вистачає, досить тільки ознайомитися з відгуками на ті й же самій Розетці.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
було те саме, павербанк вимикався десь при 3.0, а коли ви проводили заміри, то напруга вже була 3,3-3,4 В
Саме так. Вимикалися і при 3В на акб (а деякі і більше). Тестер на акб при розряді стояв.
 
Зверху