Платні опитування: винагорода за свою точку зору

Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
Реєстрація
26.03.24
Місто
Харків
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8T
А хто не нараховує?
Питання ж було саме про механізм зарахування грошей від Градус. На їх дзвінок не обов'язково відповідати.
А коли проходив опитування по зовнішнім посиланням від Дискавері, то вони не прозвонювали перед поповненням номерів.
 
Реєстрація
24.09.19
Місто
Ukr
Комусь кантар виплачував в цьому місяці? Бо замовляв ще в квітні, 9тий день пішов...
P.s: прийшли гроші.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
18.09.22
Місто
Київ

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Всім привіт. Я тут новенька. Бачу дуже багато тут писали. Можна для таких як я розказати, що є актуального в цій гілці форуму?
Актуальне буде пізніше, коли хтось щось напише :alien: про нове опитування.
 
  • Like
Реакції: moby
Реєстрація
18.09.22
Місто
Київ
Всім привіт. Я тут новенька. Бачу дуже багато тут писали. Можна для таких як я розказати, що є актуального в цій гілці форуму?
Актуальне буде пізніше, коли хтось щось напише :alien: про нове опитування.
Его под хайд спрячут. В профиле сообщений/ дней мало.
Post automatically merged:

Всім привіт. Я тут новенька. Бачу дуже багато тут писали. Можна для таких як я розказати, що є актуального в цій гілці форуму?
Начните с кантара.
 
Реєстрація
08.02.15
Місто
UA
Всім привіт. Я тут новенька. Бачу дуже багато тут писали. Можна для таких як я розказати, що є актуального в цій гілці форуму?
Бот?
Два однакових текста в рiзних темах пишуть тiльки боти.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
Всім привіт. Я тут новенька. Бачу дуже багато тут писали. Можна для таких як я розказати, що є актуального в цій гілці форуму?
Бот?
Два однакових текста в рiзних темах пишуть тiльки боти.

те кто не сотрудничает с процессором на хотя бы 70% тоже так делают...
 
Реєстрація
08.02.15
Місто
UA
Вчора вiд "Дiскаверi" нiкому на пошту не приходили персональнi одноразовi ссилки на опитування про закваску та йогурти?
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Вчора вiд "Дiскаверi" нiкому на пошту не приходили персональнi одноразовi ссилки на опитування про закваску та йогурти?
Приєднуйтесь до нас та робіть свій голос чутним!
А ще це все — не «за спасибі». Впродовж 5-ти робочих днів на ваш рахунок прийде невеличка вдячність від нас: поповнення рахунку на 25 гривень. Це чудова можливість не лише висловити свою думку, але й отримати приємний бонус.
Тыць
 
Зверху