Мокра печатка на документах

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
внедрения криптоплатежей за государственные услуги
:dash1: я недавно заплатив за реєстрацію майна через Приват24, чек роздрукував в терміналі щоб не дратувати "папірцями із принтера" - в ЦНАПі змусили йти у відділення за "мокрою печаткою". А хто буде печатки класти на криптоплатежі?
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
я недавно заплатив за реєстрацію майна через Приват24, чек роздрукував в терміналі щоб не дратувати "папірцями із принтера" - в ЦНАПі змусили йти у відділення за "мокрою печаткою"
наче ж вже не мають права вимагати "мокру печатку" ?
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
я недавно заплатив за реєстрацію майна через Приват24, чек роздрукував в терміналі щоб не дратувати "папірцями із принтера" - в ЦНАПі змусили йти у відділення за "мокрою печаткою"
наче ж вже не мають права вимагати "мокру печатку" ?
В Ужгородському цнапі працюють рагулі
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Почнемо нову тему?
Ще декілька років тому, коли я брав чек про оплату з терміналу, просив у роботяги клацнути штампіком. Роботяга вивився начальником ларька відділення, та озвучив, шо "згідно чогось-там копія печатки прирівнюється до "мокрої" печатки, і у вас не можуть вимагати іншої, але якшо кажете шо для жеку - мені не важко, зараз клацну".
Хто стикався з такою нормативкою?
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Почнемо нову тему?
Ще декілька років тому, коли я брав чек про оплату з терміналу, просив у роботяги клацнути штампіком. Роботяга вивився начальником ларька відділення, та озвучив, шо "згідно чогось-там копія печатки прирівнюється до "мокрої" печатки, і у вас не можуть вимагати іншої, але якшо кажете шо для жеку - мені не важко, зараз клацну".
Хто стикався з такою нормативкою?
Печатки взагалі відмінили як пару років. А на платіжках є код, який б'ється на сайті check.gov.ua тому ці цнапи, сервісні центри МВС взагалі оборзіли зі своєю некомпетентністью.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Так само і сц мвс, що мрео були, в Києві ще нормальні, а продавав машину дядьку з Харкова так він був в шоці як у нас все цивільно, каже що в Харкові ще не виїхали з совка.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Кабінет Міністрів України вніс зміни до понад півсотні застарілих актів та визнав такими, що втратили чинність 15 постанов. Деякі з них були ухвалені ще в часи УРСР. Рішення на виконання Плану дій щодо покращення умов ведення бізнесу в Україні Уряд ухвалив на засіданні 29 березня 2024 року.
Зокрема, з низки постанов Кабінету Міністрів України виключили вимоги ставити печатки на документах, які підприємці подають до органів держвлади, якщо така вимога не встановлена законами.
«Уряд планомірно скасовує неактуальні норми, які лиш ускладнюють роботу бізнесу. Наприклад, за законом, використання печаток стало добровільним ще 10 років тому. Однак, у підзаконних актах відповідні вимоги залишалися. Сьогоднішнім рішенням Кабінет Міністрів України привів урядові акти у відповідність до закону. А також скасував фактично не діючі, застарілі рішення, деякі з яких були ухвалені ще за часів СРСР і, очевидно, давно втратили актуальність», – розповів заступник Міністра економіки України Олексій Соболев.
 

cds

Реєстрація
16.04.16
Місто
Днепр
Телефон
Pixel 4a, Nokia 515
Не прошло и года
Наприклад, за законом, використання печаток стало добровільним ще 10 років тому. Однак, у підзаконних актах відповідні вимоги залишалися. Сьогоднішнім рішенням Кабінет Міністрів України привів урядові акти у відповідність до закону.
Вот так и живет страна, когда для чиновника постанова является главней закона, и никто за это не ответит.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Не прошло и года
Наприклад, за законом, використання печаток стало добровільним ще 10 років тому. Однак, у підзаконних актах відповідні вимоги залишалися. Сьогоднішнім рішенням Кабінет Міністрів України привів урядові акти у відповідність до закону.
Вот так и живет страна, когда для чиновника постанова является главней закона, и никто за это не ответит.
Не тільки чиновники, але і нотарі і т.п.
 
Зверху