Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
На основании чего?
Можуть персонально для акаунту встановити безумовну вартість доставки незалежно від суми. Звісно, можна зробити новий, з новим номером тел. і мейлом, але цей гємор за 35 грн? Я просто купую у інших продавців, у кого самовивіз безкоштовний.
 

volk_dorog

Живу просто и просто живу
Реєстрація
03.03.11
Місто
Одесса- мама
Телефон
Galaxy
На основании чего?
Можуть персонально для акаунту встановити безумовну вартість доставки незалежно від суми. Звісно, можна зробити новий, з новим номером тел. і мейлом, але цей гємор за 35 грн? Я просто купую у інших продавців, у кого самовивіз безкоштовний.
И комиссия есть ))
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
гайка у Розетки, когда она забанит ваш аккаунт.
Хiба були такi випадки?
швидше за все йдеться не про бан, а про суттєві обмеження. наприклад приберуть можливіть замовляти товар без повної попередньої сплати. залишиться можливість тільки купувати товар одразу сплата картою на сайті, а вже потім отримання у точці видачі. такі обмеження практикують інші маркетплейси в залежності від % скільки покупець замовляє скільки забирає.

статистику бачить і розетка і продавці маркетплейса

 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
гайка у Розетки, когда она забанит ваш аккаунт.
Хiба були такi випадки?
швидше за все йдеться не про бан, а про суттєві обмеження. наприклад приберуть можливіть замовляти товар без повної попередньої сплати. залишиться можливість тільки купувати товар одразу сплата картою на сайті, а вже потім отримання у точці видачі. такі обмеження практикують інші маркетплейси в залежності від % скільки покупець замовляє скільки забирає.

статистику бачить і розетка і продавці маркетплейса

Я розумію принципи роботи інтернет магазинів. Але це теж дивно. По типу - "ви зайшли до нашого магазину, але передивившись та помірявши товар ви нічого не купили, тому наступним разом перед входом робіть передоплату за товар".
Це нагадує (рос) - и рыбку сьесть и на х... сесть
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Але це теж дивно. По типу - "ви зайшли до нашого магазину, але передивившись та помірявши товар ви нічого не купили, тому наступним разом перед входом робіть передоплату за товар".
Ти ж бізнесмен. Розумієш, що хтось має заплатити за доставку товару, оренду приміщення, повернення його, охоронця, що дивиться, щоби ти не розірвав річ, коли приміряєш... Щоби потім замовити в Оксани в ін100грамі, бо там на 200 грн дешевше.
Чому до відразу до Оксани не йти на примірку?
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Але це теж дивно. По типу - "ви зайшли до нашого магазину, але передивившись та помірявши товар ви нічого не купили, тому наступним разом перед входом робіть передоплату за товар".
Ти ж бізнесмен. Розумієш, що хтось має заплатити за доставку товару, оренду приміщення, повернення його, охоронця, що дивиться, щоби ти не розірвав річ, коли приміряєш... Щоби потім замовити в Оксани в ін100грамі, бо там на 200 грн дешевше.
Чому до відразу до Оксани не йти на примірку?
Та безумовно. Я це чудово розумію. Тому й не дуже на це реагую. Але ж мінімальна сума замовлення у розетці відбиває все бажання там купляти. Як продавець, я розумію звідки це. Як покупця мене це дратує. Отакє роздвоєння особистості. :ROFLMAO:
 
Реєстрація
19.03.23
Місто
Львів
Але це теж дивно. По типу - "ви зайшли до нашого магазину, але передивившись та помірявши товар ви нічого не купили, тому наступним разом перед входом робіть передоплату за товар".
Ти ж бізнесмен. Розумієш, що хтось має заплатити за доставку товару, оренду приміщення, повернення його, охоронця, що дивиться, щоби ти не розірвав річ, коли приміряєш... Щоби потім замовити в Оксани в ін100грамі, бо там на 200 грн дешевше.
Чому до відразу до Оксани не йти на примірку?
У вартість товару вже враховані всі ці ризики, тому коштує плаття дорожче, ніж у Оксани з Інстаграму.
 
Зверху